Fala wciąż inwestuje. Tym razem w budowie jest nowa siłownia i dodatkowe luksusowe łazienki w strefie basenowej.

Już wkrótce goście Aquaparku „Fala” będą mogli skorzystać z 13 nowych urządzeń. Nad basenem ze sztuczną falą powstanie bowiem w pełni profesjonalna siłownia, gdzie będzie można poćwiczyć między kąpielami w basenach lub wizytami w saunach.

– Będą bieżnie, rowery stacjonarne, drabinki, total body trainer oraz eliptical – mówi Andrzej Pirek, prezes Aquaparku „Fala”. Żeby zbudować siłownię nad basenem ze sztuczną falą, potrzebna będzie modernizacja tego terenu. To, co nowego – po budowie siłowni będzie ona dobrze wentylowana i klimatyzowana. Ale to nie koniec inwestycji na „Fali” w strefie basenowej. W tak zwanej strefie „pod skałkami” powstaną luksusowe łazienki, by klienci nie musieli krążyć do toalet znajdujących się poza strefą basenową.

– Pod skałami zainstalujemy nowe łazienki i toalety – mówi prezes Pirek – Przebudujemy skałki, zamontujemy prysznice, umywalki, toalety.

Inwestycja Aquaparku będzie gotowa jeszcze w tym roku. Wizualizacje inwestycji i zdjęcia z prowadzonych prac w załącznikach.

 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
rehab
XXIII Targi Sprzętu Rehabilitacyjnego REHABILITACJA
Stacja Kobiet na Dworcu Fabrycznym
Driving Range – golfowa strzelnica w Zgierzu

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*