Nowe atrakcje w Aquaparku Fala (foto)

Można już skorzystać z nowych atrakcji w powiększonej Strefie Saun, których całkowity koszt zamknął się w kwocie 1 190 000 zł brutto.

Do użytku klientów oddane zostaną całkowicie zmodernizowana dwie sauny fińskie – sauna solna i sauna z muzykoterapią. W związku z ogromną popularnością sauny infrared, zwłaszcza wśród Pań (jedną z jej wielu zalet jest przyspieszenie przemiany materii i redukcja cellulitu) oddajemy do użytku drugą, bardzo nowoczesną saunę na podczerwień.

Powstanie również nowa tężnia solna, gdzie w specjalnym pomieszczeniu po ścianie z darni spływać będzie solanka ciechocińska, zawierająca wysokie stężenie jodu, który znakomicie oddziałuje na drogi oddechowe i łagodzi stres. Już jednogodzinny pobyt w tężni porównywalny jest do korzyści, jakie daje 3 dniowy pobyt nad morzem.

Dla tych, którzy lubią się hartować i szukają sposobu na zwiększenie odporności oraz lepsze samopoczucie, otwieramy grotę śnieżną. W zimowej scenerii skał i lodowcowych szczelin będzie można ochłodzić się po pobycie w saunie. Krystalicznie czysta woda używana do wytworzenia śniegu, jest pozbawiona jakichkolwiek dodatków chemicznych. Temperatura w grocie osiąga minus 12 stopni Celsjusza. Można w niej przebywać do kilku minut. Dodatkową korzyścią jest znaczne przyspieszenie przemiany materii, a co za tym idzie lepsza sylwetka, nie tylko na wiosnę.

Euromajówka na FALI

Tegoroczna majówka upłynie w Łodzi pod znakiem świętowania 15-lecia wstąpienia Polski do Unii Europejskiej – nie inaczej będzie również w Aquaparku FALA. Obchody zaczniemy już w najbliższy weekend, tj. 27 i 28 kwietnia.
Optymistyczne prognozy pogody pozwalają nam na połączenie tego wydarzenia z oficjalnym otwarciem terenu zewnętrznego Strefy Basenowej. Poza jedynym w Łodzi całorocznym basenem wypływowym z podgrzewaną wodą naszym Klientom do dyspozycji oddamy również basen sportowy, basen rekreacyjny z rwącą rzeką oraz brodzik dla dzieci z mini-zjeżdżalniami. Wszystkim wielbicielom adrenaliny udostępnimy również naszą słynną zjeżdżalnię Kamikazę – atrakcja tylko dla Falowiczów o mocnych nerwach. Teren zewnętrzny Aquaparku to jednak nie tylko baseny – na Gości czekać będą dobrze wszystkim znane atrakcje w postaci boisk do siatkówki i badmintona, stolików do ping-ponga, placu zabaw. Nie zabraknie również nowości. Premierowo będzie można skorzystać z naszej siłowni zewnętrznej, na której podczas eventu, w sobotnie przedpołudnie przeprowadzane będą treningi interwałowe.

Program Euromajówki jest bogaty – nie zabraknie rodzinnych konkursów z nagrodami oraz animacji przeprowadzanych z myślą nie tylko o dzieciach, ale również dorosłych Falowiczach. Będzie można wziąć udział m.in. w Rodzinnym Zjeździe na Czas oraz poszukiwaniu skarbu ukrytego na terenie Aquaparku, a także przeciąganiu liny w wodzie. Animatorzy czekać będą na najmłodszych przy Wodnym Placu Zabaw ze Statkiem oraz na naszym moście linowym, a wielbicieli wodnych przygód zapraszamy do udziału w zajęciach z ABC nurkowania lub do wypróbowania skuterów podwodnych.

Dla Gości, którzy preferują aktywny wypoczynek planowane są zajęcia intro nie tylko w wodzie, ale i na lądzie. W basenie wypływowym odbędzie się Aqua Dance, przy siłowni zewnętrznej czekać będą trenerki gotowe do przeprowadzenia zajęć siłowo-wytrzymałościowych, a na koniec zaliczyć będzie można również mini-sesję jogi. Relaks gwarantowany!

Popołudniu zapraszamy do Strefy Saun na gorące zwieńczenie wieczoru dzięki naparzaniom prowadzonym przez ulubienicę Falowiczów, czyli Mariolę Żurek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *