Mega atrakcje na 10-te urodziny Portu Łódź

Noc zakupów, koncert urodzinowy z udziałem gwiazd polskiej sceny muzycznej, najpopularniejsi TikTokerzy oraz niespodzianki dla dzieci – takie atrakcje w marcu przygotował dla Klientów Port Łódź z okazji swoich 10-tych urodzin. Nie zabraknie także urodzinowego 10-metrowego tortu.

NOC ZAKUPÓW

To będzie niezwykły wieczór w Porcie Łódź! Już 13 marca (piątek) w godzinach 20:00 – 23:00 Centrum zaprasza na noc zakupów, podczas której będzie można trafić na istne perełki z najnowszych kolekcji modowych, wyposażenia i dekoracji wnętrz oraz hitów kosmetycznych. Do akcji przyłącza się też strategiczny partner Portu Łódź – sklep IKEA. Podczas nocy zakupów Klienci będą mogli wybierać z ponad 100 fantastycznych ofert marek zlokalizowanych w łódzkim Centrum.

ROKSANA WĘGIEL I BLUE CAFÈ NA MUZYCZNEJ SCENIE PORTU ŁÓDŹ

Punkt kulminacyjny marcowych atrakcji w Porcie Łódź stanowić będzie koncert urodzinowy, na który Centrum zaprasza 21 marca (sobota). W Atrium (obok sklepu IKEA) pojawi się scena, na której wystąpi jedna z najpopularniejszych obecnie gwiazd polskiej sceny muzycznej, uwielbiana szczególnie przez młodsze pokolenie – Roksana Węgiel. Jej koncert rozpocznie się o godzinie 17:20, a tuż po występie w specjalnej strefie zorganizowanej obok sklepu Media Markt będzie można spotkać się z Roksaną, poprosić o autograf i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. O godzinie 19:00 rozpoczną się kolejne muzyczne atrakcje. Na scenie w Atrium wystąpi zespół Blue Café, który od ponad 20 lat święci triumfy na koncertach w Polsce i za granicą. Spotkanie z Dominiką Gawędą i pozostałymi członkami zespołu odbędzie się w strefie autografów, w pobliżu sklepu Media Markt ok. godziny 20:20.

TIKTOKERZY ORAZ EKPERYMENTARIUM

Z okazji urodzin Port Łódź postanowił sprawić nie lada gratkę wszystkim fanom TikToka. 21 marca ok. godziny 14:00 w Centrum pojawią się jedni z najpopularniejszych twórców działających na polskim TikToku: Roksana Orłowska, Kamil Kossakowski, Sebastian Kowalczyk, Krystian Ziętkowski, Ula Woźniak, Cezary Nykiel, Mansur Bikeev (Ciapur), Kinga Wilczewska, Paulina Paola i Patrycja Widera. Port Łódź nie zapomina także o najmłodszych. W godzinach 13:10 – 13:40 oraz 14:25 – 14:55 Centrum zaprasza wszystkie dzieci wraz z rodzicami i opiekunami do niezwykłego świata nauki. W eksperymentarium zlokalizowanym w Atrium Portu Łódź będzie można zobaczyć fantastyczne sztuczki, takie jak znikająca woda czy wielki wybuch.

10 – METROWY TORT NA 10 – TE URODZINY

Z kolei o godzinie 20:00 odbędzie się uroczyste pokrojenie urodzinowego tortu. Pierwszy kawałek ciasta ukroi dyrektor łódzkiego Centrum, Andrzej Cieślik! Na słodki poczęstunek Port Łódź zaprasza wszystkich swoich Gości do Atrium, obok sklepu IKEA.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej poświęconej 10 – tym urodzinom Portu Łódź, gdzie znaleźć można szczegółowe informacje na temat zaplanowanych atrakcji: https://www.portlodz.pl/pl-pl/10-lat

Port Łódź w liczbach:

 • 100 mln klientów
 • 400 000 dzieci w Port Łódź Junior
 • 103 000 mkw. całkowitej powierzchni
 • 7 000 mkw. powierzchni Patio (z fontanną, sceną i placem zabaw)
 • 700 mkw. sali zabaw dla dzieci Port Łódź Junior
 • 1 000 mkw. placów zabaw dla najmłodszych
 • 1 100 mkw. strefy restauracyjnej
 • 5 100 miejsc parkingowych
 • 2 400 wszystkich pracowników
 • 500 eventów na przestrzeni 10 lat
 • 141 sklepów
 • 17 węzłów sanitarnych
 • 5 pokoi dla rodzica z dzieckiem

 

 

Więcej informacji:

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
DSC_8378_DxO
XXXII Festiwal Zdrowia Wróżb i Niezwykłości
dniajaponskie
Dni Japońskie na Uniwersytecie Łódzkim
Restaurant Week przedłużony

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*