Magister_Ninja-_Zombie_Ex_OKLADKAZespół Magister Ninja powraca z nowym albumem. Nowe wydawnictwo zespołu nosi nazwę „Zombie Ex”. Płyta jest najbardziej energicznym krążkiem w dorobku kapeli.

Po raz pierwszy została zarejestrowana w pełni żywa perkusja, co nadało utworom zupełnie nowy, mocniejszy wymiar. Nie zabraknie na nim jednak kilku elektronicznych wycieczek i mixu styli, z czego znana jest twórczość Magister Ninja. Dodatkowo po raz pierwszy oficjalnie na albumie pojawia się plejada zaproszonych do współpracy gości. Reprezentują oni zarówno środowisko hip-hopowe jak i rockowe- co miało za zadanie podkreślić multigatunkowe inspiracje poszczególnych członków MN.

Tracklista wydawnictwa prezentuje się nastepująco:
1.EleMNty
2.Radio Padło feat Pęku (V.E.T.O) & Szymon Wiśniewski (Alegorya)
3.Jad feat Buczer PTP
4.Nie zostało nic
5.Fundament
6.InspiGRAcje feat Zeus
7.Rec.
8.Profeat feat Mc Serch
9.Szum z tętniącej skroni
10.Pytania
11.Odwrotnie feat Mc SirReal (Dub Pistols) & Damian Oberle (Sounds of Silence)
12.Felona
13.Crazy Ninja Dj (skit)
14.Granat feat WuWunio & Dariusz Emil Lensky (Hesus Bazooka)

Bonus Track:
Drzwi

Póki co album promowany jest teledyskiem do utworu „Fundament”. Zrealizowany został równiez klip do utworu „Pytania” który czeka na swoją premierę.

Premiera albumu przewidziana jest na przełom grudnia 2014 i stycznia 2015. Zdjęcia do albumu wykonała znana z fotografii koncertowej- Gosia Wojna. Dyskografię Magister Ninja zamyka wydany w 2012 roku „Raport Kryzysowy”, który przyniósł zespołowi nominację do Łódzkiej Płyty Roku oraz plebiscytu Punkt dla Łodzi. Nowy album dostępny będzie na magisterninja.com oraz facebook.com/MagisterNinja.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
tmt
The Manhattan Transfer w Łodzi (foto)
IMG_7428
Hanimal w Scenografii (foto)
sgrb3
Super Girl & Romantic Boys w DOMu (foto+wideo)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*