jemiol_glowne

Podczas ostatniej edycji Fashion Week Poland Łukasz Jemioł stworzył prawdziwe modowe show. Wczoraj zaprezentował nam swoją najnowszą kolekcję.

Absolwent ASP w Łodzi. Laureat głównych nagród najważniejszych konkursów dla projektantów: Złota Nitka, Oskary Fashion de Lux pret-a-porter, Moda Folk, dwukrotny stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za osiągnięcia w dziedzinie sztuki i mody.

Nowa odsłona linii ŁUKASZ JEMIOŁ BASIC, to kontynuacja miękkich, całodziennych ubrań, które można dowolnie zestawiać. W kolekcji dużą rolę odgrywa specjalistyczne wykończenia nadające linii basic rozpoznawalny styl – sprania i postarzane farbowanie.

Prezentowane ubrania to idealna propozycja dla osób aktywnych, niezależnie od wieku i płci. Kolekcja zaprojektowana tak, by każdy ją polubił, czuł się w niej świetnie i modnie. Geometryczne konstrukcje oparte na liniach i prostych podziałach to propozycja dla niej i dla niego. W kolekcji dominują bawełny, mieszanki wełny, jedwab, bawełniane felpy, specjalnie wykończony dżins oraz limitowana kolekcja wykorzystująca specjalny farbowany tencel, o miękkim, chłodnym chwycie.

DSC_8651

Fot. Agata Kobierska

Łukasz ubiera znane postaci ze świata mody, sztuki i dziennikarstwa, a jego ubiory można zobaczyć na łamach znanych czasopism o modzie: ELLE, Twój Styl, Pani, Fashion Magazine, Zwierciadło, Exklusiv, Wysokie Obcasy, Szafa, Glamour, Gala, WPROST, Boutique, Piąta Aleja oraz w programach Fashion TV, TVP, TVN.

Nie zapominajmy jednak o innych wydarzeniach polskiego tygodnia mody. Cały czas podziwiać możemy wystawę Young Fashion Photographers Now, której celem jest promocja młodych, zdolnych fotografików mody na najbardziej prestiżowej imprezie modowej w Polsce a także poszukiwanie nowych trendów w fotografii mody. Wystawa ma miejsce w miasteczku modowym w bliskim sąsiedztwie Showroom i Concept Store.

Godziny otwarcia wystawy są takie same jak godziny otwarcia Showroomu: sobota: 13:00-22:00/niedziela: 13:00-20:00.

(Tekst na podst. mat. prasowych)

Więcej o Fashion Week Poland na Plastrze Łódzkim!

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
1-14
Łódź Design Festival 2015 (foto)
Wiemy, kto zawalczy o 30 tys. euro i 30 tys. zł podczas Łódź Young Fashion 2018
glowne_jemiol_basic_2015
Łukasz Jemioł Basic na łódzkim Fashion Week! (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*