nothingW piątek, 5 czerwca o godz. 20 w Stereo Krogs rozpocznie się impreza z udziałem grup Nothing Personal, Fireball i Cornada. Wstęp wynosi 10 zł.

NOTHING PERSONAL (melodic hardcore – Zielona Góra)

W 2012 roku grupa przyjaciół z Zielonej Góry powołała do życia projekt „Nothing Personal”. Pomimo krótkiego czasu istnienia formacja ma w swym dorobku szereg koncertów w Polsce i za granicą. Muzyka, którą tworzą wplata się w scenę nurtu Melodic Hardcore. Utwory cechuje duża dawka emocji, głęboka warstwa tekstowa i niebanalne aranżacje. Wszyscy członkowie grupy wkładają w utwory cząstkę siebie i choć nazwa sugeruje coś całkiem innego to w muzyce. Nothing Personal odnaleźć można mnóstwo osobistych przeżyć i emocji.

Fireball (metalcore – Łodź)

Metalcore’owy ock t prosto z Łodzi. Swoim debiutanckim longplayem „Neither Beginning Nor End” zaznaczyli mocno swoje aspiracje na polskiej scenie. Ciekawe kompozycje i świeże spojrzenie, powodują, że odkrywamy nowe, ciekawe oblicze metalcore’u.

Cornada (ock/ock t/progressive – Łódź)

Zespół prezentujący nienadającą się do zaszufladkowania wizję metalu. Debiutanci ock time „Last Man Standing” z 2013 pozwolił zaprezentować się szerszej publiczności w kraju i został pozytywnie przyjęty przez recenzentów. Recenzje ukazały się na łamach takich magazynów jak Metal Hammer czy Musick Magazine, a także na największych polskich portalach internetowych poświęconych takiemu graniu jak atmospheric.pl, darkplanet.pl, metalzine.pl, metalrulez.pl czy ock time t.pl. Dostała się również do konkursu na „Łódzką płytę roku 2013”. Kapela ma na koncie kilkadziesiąt koncertów, które są prawdziwą pigułą energii.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
jazztime_yellow
Studio w domu + Jay-Tee Teteriss w Improwizacji
Psychocukier, TRYP i X w Poleskim Ośrodku Sztuki
P4010023
Vespa w Stereo Krogs

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*