lcjrunW nocy z 16 na 17 maja 2015 roku odbędzie się kolejna edycja biegu po pasie startowym lotniska w Łodzi – Nordea LCJRun.

Celem biegu jest promocja Łodzi, Portu Lotniczego a także zdrowego trybu życia, który można osiągnąć uprawiając sport, w tym przypadku bieganie. Zawodnicy rywalizować będą na dystansie 5 kilometrów. 

Nordea LCJRun zostanie zorganizowany dzięki wsparciu Portu Lotniczego im. Władysława Reymonta w Łodzi. Nazwa biegu nawiązuje bezpośrednio do kodu łódzkiego lotniska w systemie IATA (czyli Międzynarodowego Zrzeszenia Przewoźników Powietrznych). Przywołanie tej nazwy pozwoli na zwiększenie świadomości mieszkańców miasta i regionu odnośnie portu lotniczego. Druga część nazwy nawiązuje do tegorocznego sponsora tytularnego zawodów: Nordea Operations Centre (NOC). Jest  to centrum operacyjne wchodzące w skład Grupy Nordea, które świadczy usługi skandynawskim oddziałom tego banku.

Wszyscy uczestnicy Nordea LCJRun w pakiecie startowym otrzymają techniczne koszulki, tradycyjnie już nawiązujące do stroju pilota. Będzie to chyba największe na świecie zagęszczenie pilotów na jakimkolwiek lotnisku.
                                                                                                                                                                                                                                       

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
image002
Pedro’s Cup w Atlas Arenie
IMG_4159_kopiuj
DOZ Maraton Łódź 2018 (foto)
LBR7
Łódź Business Run 2015 – informacje

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*