noczwoodyallenem9 kwietnia o godz. 22 w Silver Screenie rozpocznie się Nocny Maraton z filmami Woody’ego Allena. Mamy dla Was podwójne zaproszenie na te wydarzenie.

 

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W tytule wpiszecie „Konkurs Noc z Allenem”, w treści napiszecie krótkie uzasadnienie, dlaczego chcecie otrzymać bilety oraz swoje imię i nazwisko.

Zabawę zakończymy w środę, 7 kwietnia o godz. 23:59. O wygranej zwycięzca zostanie powiadomiony drogą mailową. Nagrodę otrzyma najciekawsze uzasadnienie, które prześlecie.
Fundatorem nagród w konkursie jest Silver Screen
KONKURS ZAKOŃCZONY
BILETY OTRZYMAŁY OSOBY, KTÓRYCH MAILE ROZPOCZNAJĄ SIĘ OD „divvv…”.


Bilety są do nabycia w kasach biletowych w cenie 22 zł bilet normalny i 18 zł  bilet ulgowy, który przysługuje młodzieży uczącej się za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej lub studenckiej, seniorom powyżej 60 roku życia oaz posiadaczom karty lojalnościowej Silver Screen.

O filmach:

* Vicky, Cristina, Barcelona (Hiszpania, USA 2008), występują: Scarlett Johansson, Rebecca Hall, Javier Bardem, Penélope Cruz
Vicky i Cristina przyjeżdżają z USA do Barcelony na wakacje. Vicky to czuła i inteligentna dziewczyna, która zaraz ma wyjść za mąż, Cristina to jej przeciwieństwo. Podczas pobytu, obie bohaterki zostają wciągnięte w nietypową, romantyczną i seksualną przygodę z Juanem Antonio, charyzmatycznym malarzem, uwikłanym w burzliwą i skomplikowaną relację ze swoją byłą żoną, Marią Eleną.

* Co nas kręci, co nas podnieca (USA 2009), występują: Evan Rachel Wood, Henry Cavill, Larry David
Historia starszego mężczyzny, który stara się zdobyć serce 20-letniej dziewczyny. W tym celu zmienia całkowicie swój styl życia. Boris Yellnikoffow to człowiek, który po niepowodzeniach zawodowych, porażce małżeńskiej i nieudanej próbie samobójczej spędza czas na obrażaniu dzieci, które uczy gry w szachy. Melody to urocza, choć niezbyt bystra dziewczyna z Mississippi, która uciekła z domu. Pewnego dnia, gdy Boris wraca do swojego mieszkania, zaczepia go i błaga, by udzielił jej schronienia na krótki czas. Z upływem czasu Melody na dobre zadomawia się u Borisa i nie wykazuje najmniejszej chęci do wyprowadzki, a co gorsza… zakochuje się w Borisie.

* Wszystko gra (USA, Wielka Brytania 2005), występują: Scarlett Johansson, Jonathan Rhys-Meyers, Emily Mortimer
Chris jest byłym tenisistą z ambicjami, ale zarabia na życie jako trener w klubie dla londyńskiej high-society. Udaje mu się z powodzeniem wykorzystać znajomości, otwierając sobie drzwi do kariery i do małżeństwa z Chloe, córką brytyjskiego milionera. Atmosfera gęstnieje, gdy znudzony już karierowicz poznaje aktorkę Nolę Rice – zmysłową i seksowną narzeczoną swojego szwagra. Zaczyna się spirala zdrad, niedomówień i skrywanej namiętności.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
helios_kulturadostepna_1484x1185mm_v1
Historia Roja w Kinie Helios (zakończony)
fiszemade
Fisz Emade Tworzywo w Wytwórni (zakończony)
untitled-7
Hey w Wytwórni (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*