Nocny Kochanek w Wytwórni (zakończony)

W niedzielę, 24 listopada o godz. 19 w Wytwórni wystąpi Nocny Kochanek. Jako support pojawi się Bodzis. Dzieci do 10. roku życia wchodzą na koncert za darmo – pod opieką jednego z rodziców posiadającego ważny bilet wstępu na koncert. Mamy dla Was 1 podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

Wyślijcie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl W temacie maila wpiszecie „Nocny Kochanek”, w treści maila podajcie swoje imię i nazwisko, również imię i nazwisko osoby towarzyszące, a także napiszecie dlaczego chcecie pójść na koncert, również z powodu RODO dodacie formułę „wyrażam zgodę na jednorazowe przetwarzanie danych przez Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury Plaster Łódzki i przekazanie moich danych zespołowi Nocny Kochanek – imienia i nazwiska wyłącznie w celu organizacji konkursu”. Zabawę zakończymy 20 listopada godz. 21. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzymają autorzy najciekawszych odpowiedzi.

konkurs zakończony, zaproszenie otrzymała osoba, której mail rozpoczyna się od agatad…

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

aneks do regulaminu dot. RODO

Dotyczy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Strona Plaster Łódzki, jak również prowadząca ją Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury bez potrzeby nie przekazuje żadnych danych osobowych podmiotom trzecim i nie wykorzystuje ich w innym, niż organizacja powyższego konkursu. Ze względu na organizację konkursu Plaster Łódzki musi jednorazowo przekazać dane – imię i nazwisko organizatorowi koncertu – zespołowi Nocny Kochanek. Po przekazaniu danych dane pozyskane z konkursu zostaną usunięte.

Harmonogram koncertu:
18:00 Otwarcie drzwi
19:00 – 19:45 Bodzis
20:00 Nocny Kochanek

Nocny Kochanek to muzycznie klasyczny heavy metal inspirowany gigantami gatunku. Teksty zawierają specyficzny nocno-kochankowy humor i zazwyczaj opierają się na faktach. Wykorzystując humor bazujący często na pastiszu, grach językowych i abstrakcji, Nocny Kochanek rysuje obraz polskiej subkultury metalowej z ogromnym dystansem do samych siebie oraz do wizerunku kojarzonego zazwyczaj z klasycznym heavy metalem.

Jesienią 2018 roku zespół wystąpił po raz pierwszy w klubie Wytwórnia w ramach „Trasy w Ciemność” promującej album „Randka w Ciemność”. 24 listopada zagrają u nas ponownie podczas drugiej odsłony tej trasy.

„Randka w Ciemność” to trzeci studyjny album zespołu Nocny Kochanek. Grupa prezentuje kolejną porcję humoru w warstwie lirycznej, tym razem skupiając się głównie na relacjach damsko-męskich. Muzycznie, album inspirowany jest ikonami gatunku: Iron Maiden, Metallica, Blind Guardian czy Manowar. Autorem ilustracji jest ponownie Robert Adler. „Randka w Ciemność” to jego czwarta okładka wykonana dla zespołu.

Supportem Nocnego Kochanka będzie zespół Bodzis – powstały niewątpliwie z inicjatywy Bogdana Ż. (nie)znanego szerszej publiczności jako Bodzis właśnie. Nie za gruby, nie za chudy. Nie za ładny, nie za brzydki… Taka też jest jego muzyka. Jest ona niczym nadchodząca płyta Guns’n’Roses – jeszcze nikt jej nie słyszał.

Bogdan Żurek – wokal, gitara
Martyna Michalska – gitara
Radosław Wróbel – bas
Kacper Witczak – perkusja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *