Nocny dyżur z dr Housem (zakończony)

DrHouse_plakatW piątek, 7 maja o 22:00 kino Silver Screen rozpocznie się kolejna noc z bohaterami serialu Dr House. Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na te wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl (UWAGA! Gdyby końcówka @plasterlodzki.pl nie działała prosimy korzystać z maili zakończonych na @kaktoos.pl). W tytule wpiszecie „Konkurs dr House”, w treści napiszecie krótkie uzasadnienie, dlaczego chcecie otrzymać bilety oraz swoje imię i nazwisko.

Zabawę zakończymy w środę, 5 maja o godz. 23:59. O wygranej zwycięzca zostanie powiadomiony drogą mailową. Nagrodę otrzyma najciekawsze uzasadnienie, które prześlecie.
 
Fundatorem nagród w konkursie jest Silver Screen
 KONKURS ZAKOŃCZONY. BILETY OTRZYMAŁY OSOBY, KTÓRYCH MAILE ROZPOCZYNAJĄ SIĘ OD „A.MUN…” I „OLIWIA.S”


W czasie imprezy zostaną zaprezentowane następujące odcinki:

1.Szczęśliwa Trzynastka / Granica między przyjemnością a życiem zawodowym Trzynastki rozmywa się, kiedy jej przygodna miłosna zdobycz, po ataku choroby, trafia do Princeton-Plainsboro.

2.Ostatnia deska ratunku / House, Trzynastka oraz kilku pacjentów zostaje zakładnikami uzbrojonego mężczyzny z nieznaną chorobą, który gotów jest zabijać jeśli ktoś go szybko nie zdiagnozuje.

3.Niech jedzą ciastka! / Kiedy znana trenerka fitness omdlewa, szpitalna ekipa odkrywa pewien zaskakujący sekret, który może stać za doskonałą kondycją ich pacjentki.

4. Większe dobro / Pogoń za szczęściem zmieni się w naglącą konieczność, kiedy lekarze z Princeton zajmą się leczeniem specjalisty od chorób nowotworowych, który pomaganie innym zastąpił pomaganiem samemu sobie.

5.Łagodniejsze oblicze / Kiedy zespół House’a odkrywa, że ich nastoletni pacjent ma zarówno męskie jak i kobiece DNA, rodzice chłopca zostaną zmuszeni do zastanowienia się jak powiedzieć dziecku, że jego płeć została wybrana już po narodzinach.

6.Obie strony / Umysł zatriumfuje nad materią, kiedy House i jego zespół użyją pewnych niezwykłych metod egzaminując pacjenta, którego prawa i lewa półkula rozpoczęły walkę o dominację nad jego mózgiem.

Warunkiem uczestnictwa w Nocnym Dyżurze z Dr Housem jest zakup pamiątkowego plakatu  w cenach: normalny – 19 zł / ulgowy – 14 zł dla młodzieży szkół średnich oraz studentów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *