siaz17-18 października DK 502 zaprasza po raz trzeci na „Noc książkomaniaków”.

Hasło tegorocznej edycji brzmi „Strach ma wielkie oczy”. Gośćmi imprezy, poprzedzonej serią porannych spotkań autorskich „Wokół książki”, które odbędą się w łódzkich szkołach oraz w Domu Kultury „502” będą pisarze: Grażyna Bąkiewicz, Kalina Jerzykowska, Izabella Klebańska, Dorota Combrzyńska-Nogala i Paweł Wakuła.

Wieczorna część imprezy rozpocznie się o godzinie 17.30 w Domu Kultury „502”. Jej centralnym punktem będą warsztaty twórcze prowadzone przez naszych gości – pisarzy. W bogatym programie „Nocy książkomaniaków” będzie również czas na działania przygotowane przez studentów Szkoły Filmowej w Łodzi oraz na pokaz filmów. Przewidziane są również inne atrakcje i niespodzianki. Oczywiście jak zawsze uczestnicy całą noc spędzą w domu kultury (stąd obowiązkowe śpiwory i karimaty, w które musi być wyposażony każdy Książkomaniak biorący udział w „Nocy książkomaniaków”).

Następnego dnia rano, w godzinach 8.00-10.00, odbędzie się kiermasz książek dla dzieci i młodzieży, będący kolejną szansą na spotkanie z pisarzami uczestniczącymi w naszej imprezie.

Wieczorna część imprezy adresowana jest do dzieci w wieku 10-13 lat i obowiązują na nią wcześniejsze zapisy, gdyż ilość miejsc jest ograniczona. Koszt udziału w warsztatach to 10 zł (koszty posiłków). Szczegółowe informacje uzyskać można w Domu Kultury „502” (tel. 42 673 35 99).

Na poranny kiermasz książek 18 października zapraszamy natomiast wszystkich zainteresowanych, którzy chcieliby spotkać się z autorami i wzbogacić swój księgozbiór o ich nowe książki.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Zapraszamy na listopadowe wydarzenia w ramach Małego książkomaniaka
ŁÓDŹ. Ilustrowany atlas architektury
ksiazki
Literatura – marzec 2018

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*