12._edycja_Nocy_Kina_PLAKATKomedie, filmy obyczajowe, dokumenty, kino akcji oraz thrillery – kolejna Noc Kina zbliża się wielkimi krokami. 12. edycja projektu organizowanego w Silver Screenie odbędzie się już 7 grudnia. Od 23 do samego rana uczestnicy święta filmów zobaczą komedie, filmy obyczajowe, thrillery, dokumenty oraz kino akcji.

W repertuarze znalazły się najważniejsze produkcje z ostatnich miesięcy, a wśród nich: „Sztuka rapu” w reżyserii legendarnego rapera Ice-T, film dokumentalny „Marina Abramovic”, ostatnia komedia Woody’ego Allena „Zakochani w Rzymie” oraz „Mroczne cienie” z Johnym Deppem w roli głównej. W tą wyjątkową noc nie zabraknie również bijącego rekordy popularności filmu o członkach legendarnej hip-hopowej grupy Paktofonika „Jesteś bogiem”,  najnowszej produkcji Christophera Nolana „Mroczny Rycerz powstaje” oraz „Prometeusza” 3D w reżyserii Ridleya Scotta. Dla odważnych Multikino przygotowało thriller „Łowcy głów”, dramat psychologiczny „Lęk wysokości” oraz „Uprowadzoną 2”. Poza oglądaniem najciekawszych produkcji, nocni kinomaniacy, będą mogli również skorzystać z darmowej dolewki Coca-Coli.

Bilety w cenie 19 zł wkrótce będzie można nabyć w kasach biletowych. Dodatkowo, dla swoich fanów, na portalu facebook.com (facebook.pl/MultikinoPolska) Multikino przygotowało bilety w jeszcze atrakcyjniejszej ceni, ponieważ za jedyne 16 zł. 

Bilet z 12. Edycji Nocy Kina upoważnia do odebrania tańszych biletów o 8 złotych na Nocny Maraton, który odbędzie się 14 grudnia. Aby odebrać tańszy bilet należy okazać w kasie bilet Nocy Kina.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
filmteractive
Filmteractive Festival 2017 – informacje
buntownicy
Buntownicy Kamery w Kinie Szpulka ŁDK
charliekocha
Charlie Kocha Kobiety

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*