No Reason To Live: Malokarpatan, Negative Plane, Outre, OHG

8 lutego w Magnetofonie odbędzie się kolejna odsłona cyklu No Reason To Live. Tym razem na scenie pojawią się Malokarpatan, Negative Plane, Outre, OHG. Wstęp wynosi 70 zł.

Malokarpatan – swymi materiałami zdobywają szczyty corocznych metalowych podsumowań, osiągają też wyżyny rock’n’rollowej bezkompromisowości. Tradycja przede wszystkim: oldschoolowy black metal łączy się ze słowackim folklorem. Dla formalności, bo pewnie i tak to doskonale wiecie – mają w dorobku dwa duże albumy („Stridžie dni” z 2015 i „Nordkarpatenland” z 2017 r.)

Negative Plane – prawdopodobnie najbardziej oryginalny przedstawiciel amerykańskiej sceny blackmetalowej. Przekonacie się, czym jest skrajny nihilizm i będziecie chcieli go więcej! Jak dotąd wypuścili m.in. dwa długograje – „Et in Saecula Saeculorum” (2006) i „Stained Glass Revelations” (2011).

Outre – top polskiego black metalu. Muzyka dla wymagających, którzy nie boją się połamanych rytmów i transowych motywów. Ich koncerty zdecydowanie można uznać za wydarzenie niemal mistyczne. Zespół będzie promował nowy album pt. „Hollow Earth” (premiera: 26.10.2018). Ma także na koncie m.in. pełniaka „Ghost Chants” z 2015 r.

Odium Humani Generis – zespół, który w krótkim czasie wyrósł na nadzieję lokalnej sceny. Black metal z ukierunkowaniem na klimat. W 2018 r. wypuścili demko „Zmora”, które jest zdecydowanie warte obadania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *