No Reason To Live: Angel Witch, Vircolac, Malokarpatan

noreason30W sobotę, 30 września o godz. 18 w Magnetofonie rozpocznie się kolejna impreza spod znaku No Reason To Live. Na scenie pojawią się Angel Witch, Vircolac, Malokarpatan i Gallower. Bilety kosztują: 75/85 zł.

ANGEL WITCH – jeden z najmroczniejszych przedstawicieli NWOBHM. Inspiracja dla rzeszy kapel, bez której nie byłoby dzisiejszej ekstremy. Fascynację muzyką Angel Witch deklarowali członkowie kapel takich jak Slayer, Celtic Frost czy Death. Swym debiutem z 1980 roku zdefiniowali, jak należy grać złowieszcze dźwięki. W obecnym roku mija 40 lat od powstania zespołu – idealna okazja, aby swoje klasyczne kawałki zaprezentować polskiej publiczności.

VIRCOLAC – wyjątkowy miks death, black i doom metalu. Ciężar połączony z irlandzkim dziedzictwem, do którego zespół nawiązuje w swojej twórczości. W mistrzowski sposób kreują grobową atmosferę, o czym przekonamy się podczas ich pierwszego występu w Polsce. W minionym roku ukazała się debiutancka EP-ka kapeli „The Cursed Travails of the Demeter”.

MALOKARPATAN – black metal zmieszany ze słowackim folkiem, polany wyjątkowo rock’n’rollowym sosem. Skojarzenia z kultowymi Venom, Bathory i Master’s Hammer nieprzypadkowe. Zespół, który dobitnie udowadnia, że w ekstremie jest miejsce na odrobinę luzu. W 2015 roku zespół wydał debiutancki album „Stridžie dni”.

GALLOWER – black/thrash pełen młodzieńczej energii. Chłopaki mimo niewielkiego stażu nie padają na kolana przed nikim, dobitnie pokazując, że old school ma się u nas dobrze. Zespół jak dotąd nagrał dwa dema: „Witch Hunt Is On” oraz „Through the Gallows”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *