IMGP2673128 lutego o godz. 20 i 1 marca o godz. 19 w Teatrze V6 odbędą się premierowe pokazy przedstawienia z pogranicza teatru tańca i teatru improwizacji pt. Nius.

Bohaterami spektaklu są dobrze znani nam ludzie, nasi sąsiedzi,rodzina, my sami.Aktorzy – tancerze zmierzą się z jakże współczesnym problemem uzależnienia od informacji.Okazuje się, że bycie ciągle na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami,plotkami –  newsami to już rodzaj choroby cywilizacyjnej.Wszyscy jesteśmy nimi zainteresowani,potrzebujemy ich,wręcz za nimi gonimy.Czy potrafimy jeszcze rozróżnić  zabawę od manipulacji? Wiarygodną informację od kłamstwa? Prawdę od fałszu?Co dzieje się z nami gdy wciąż oscylujemy na granicy tych dwóch światów?To jedne z wielu pytań, które nasuwają się, gdy próbujemy zagłębić się w ten temat.

Półotwarta konstrukcja -bez sztywnego scenariusza – pozwoli artystom (a czasem również widzom)  na  tworzenie treści przedstawienia w oparciu o najważniejszy i najbardziej poruszający nas aktualnie temat – tytułowy nius!

TWÓRCY SPEKTAKLU
Pomysł i produkcja – Tomasz Filipiak
Reżyseria – Krzysztof Skolimowski
Muzyka – SzaZa

OBSADA I CHOREOGRAFIA
Aneta Jankowska
Anna Skolimowska
Adrian Bartczak
Krzysztof Skolimowski

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
schronlogos
Schron w Teatrze Logos
75 lat Harnamu
Zombi – premiera spektaklu Fundacji Kamila Maćkowiaka

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*