ub40Wraz z Łódzkim Centrum Wydarzeń mamy dla Was zabawę, w której zdobyć możecie jeden z dwóch podwójnych zaproszeń na nadchodzące Night Of The Proms. Ta niezwykła impreza odbędzie się już 25 marca w Atlas Arenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W treści wpiszecie „NOTP”, w treści maila napiszecie dlaczego chcecie bilety oraz swoje imię i nazwisko. Zabawę zakończymy 22 marca, o godz. 22. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzymają najciekawsze maile. 

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymały osoboy, których maile rozpoczynają się od celest… i tomczaa.., zostali o tym fakcie poinformowani

Na Night of the Proms Polska pojawią się takie międzynarodowe gwiazdy jak: UB40 – legendarna brytyjska grupa, która na nowo zdefiniowała gatunek reggae, Anastacia – amerykańska wokalistka pop, autorka takich przebojów jak I’m Outta Love czy Left Outside Alone, Ronan Keating – gwiazda pop, były frontman boysbandu Boyzone, który wypromował m.in. takie hity jak When You Say Nothing at All i Life Is a Rollercoaster.

Podczas Night of the Proms polska publiczność będzie mogła posłuchać także Natalie Choquette – kanadyjskiej śpiewaczki operowej, cenionej za oryginalne interpretacje klasycznych utworów, którym dzięki swojemu wyjątkowemu poczuciu humoru nadaje zupełnie nowy wymiar, Margaret oraz artystów znanych już z poprzednich edycji: światowej sławy orkiestrę Proms Symphony Orchestra pod dyrekcją Alexandry Arrieche, Akademicki Chór Politechniki Łódzkiej oraz Johna Milesa – brytyjskiego wokalistę, autora tekstów i kompozytora, który bierze udział w niemal każdej edycji Night of the Proms.

Koncert Night of the Proms odbędzie się 25 marca w Łodzi, Atlas Arena. Bilety, już od 49 zł, dostępne są poprzez sieć Eventim, w tym na stronie eventim.pl. W sprzedaży są miejsca siedzące na trybunach, a także siedzące na płycie. W Łodzi po raz pierwszy dostępne będą również miejsca stojące na płycie. Przygotowana została również specjalna oferta dla grup: przy zakupie 10 biletów w jednej kategorii – jeden bilet gratis. Zamówienia grupowe biletów wyłącznie pod adresem: bilety @notp.pl.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
maj_20182
Halokultura – maj 2018 (zakończony)
2018-02_noc_z_greyem_406
ENEMEF: Noc z Greyem (zakończony)
cytryna
Bilety do Cytryny (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*