helios_nmf_nieromantyczny_6Już 16 lutego, specjalnie z myślą o wszystkich mających dość wszechobecnych serduszek i walentynkowej atmosfery Helios przygotował noc pełną grozy. Pokaże cztery przerażające horrory. Na początek, chwilę po premierze „Winchester: Dom duchów”, który opowiada o jednym z najsłynniejszych nawiedzonych domów w historii. Następnie świetny „Escape Room”, dalej kolejna odsłona kultowej serii „Piła: Dziedzictwo”, a na koniec mroczny „Tajemnica Marrowbone”. Na tym maratonie przytulać się można tylko ze strachu! Jesteśmy przekonani, że taka dawka grozy jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?

Mamy dla Was 1 podwójne zaproszenie na Maraton organizowany 16 lutego. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Maraton”, w treści maila napiszecie dlaczego chcecie zaproszenia. Zabawę zakończymy14 lutego o godz.22, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenie otrzymała osoba, której mail rozpoczyna się od michal1…

Start: 16.02.2018 r. godz. 23.00 – Kino Helios Sukcesja

Zagramy:

    Winchester: Dom duchów (Premiera!)
    Escape Room
    Piła: Dziedzictwo
    Tajemnica Marrowbone

Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.

helios_nmf_nieromantyczny_600px_mailing

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
szwedzkistol
Szwedzki stół w Teatrze Rozrywki Lutnia (konkurs do 18 lutego)
Atak Paniki w Kinie Helios (zakończony)
_DSC5182_DxO
Grand Prix Jazz Melomani 2015 (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*