IMG_6593Za nami trzecia odsłona cyklu Niedziela w Źródliskach. W Parku Źródliska I od  godz.16 prezentowały się – teatr dla dzieci, łódzki poeta, a także zorganizowano trzy recitale.

Na początku Teatr Autograf, autorskie przedsięwzięcie Waldemara Presi i jego Pan Bałagan, dobra nasza, do teatru was zaprasza. Była to interaktywna bajka dla najmłodszych składająca się z wielu lubianych wierszy dla najmłodszych.

Po pokazach dla dzieci część literacka. W ramach Literackiej Sceny Młodych swoje wiersze zaprezentował Michał Murowaniecki. Po nim Kuba Pawlak z recitalem podczas którego wykonał piosenki do słów m.in. Bolesława Leśmiana, Leopolda Staffa, Joanny Kulmowej. Przed ostatnim punktem programu niespodziewany przerywnik muzyczny w wykonaniu prowadzącego całą imprezę, Adama Wrzesińskiego. Zwieńczeniem Niedzieli w Źródliskach był Obiekt seksualny w wykonaniu aktora Teatru Nowego, Artura Gotza.

joomplu:40755

Ostatnia odsłona imprezy organizowanych przez Śródmiejskie Forum Kultury – Dom Literatury 26 sierpnia. O godz. 16 rozpocznie się spektakl Teatru Autograf – Od rzeczy do rzeczy. Po nim niespodzianka muzyczna, a na zakończenie Przeboje wielkiego ekranu – koncert Studia Piosenki Forum pod kierunkiem Teresy Stokowskiej-Gajdy.

Zobacz także:

Niedziala w Źródliskach 2012 – 12 sierpnia (foto)

Niedziala w Źródliskach 2012 – 5 sierpnia (foto+wideo)

Niedziela w Źródliskach 2012 – informacje, program

Niedziela w Źródliskach – 14 lipca 2011 (foto)

Niedziela w Źródliskach – 7 sierpnia (foto+wideo)

Niedziela w Źródliskach – 31 lipca (foto+wideo)

 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Otwarcie łódzkiej gastronomii i ogródków na ul. Piotrkowskiej
IMG_8664
Tuwim Dzieciom w Pasażu Schillera (foto)
XIX_Wystawa_Psw-2148
Międzynarodowa wystawa psów rasowych – maj 2011 (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*