niemajakumamyWe wtorek, 26 maja o godz. 18:30 w Teatrze Muzycznym w Łodzi rozpocznie się Nie ma jak u mamy  – koncert sentymentalny z okazji Dnia Matki.

Wystąpi mistrz nastroju, Zbigniew Macias  – polski baryton o wybitnym głosie. Wieloletni solista Opery Narodowej, wszechstronnie uzdolniony artysta. Doskonale znany publiczności w całej Polsce z udziału w wielu produkcjach operowych i operetkowych a także musicalowych w tym m.in. z głównych ról w CZŁOWIEKU Z LA MANCHY,  czy SKRZYPKU NA DACHU oraz wielu koncertów.

Wielokrotnie występujący u boku Bogusława Kaczyńskiego na największych galach. Na stałe związany z Teatrem Muzycznym w Łodzi jako solista, reżyser i szef artystyczny.  W tym koncercie (przez siebie wyreżyserowanym) wykona najpiękniejsze piosenki i pieśni poświęcone matkom: NIE MA JAK U MAMY – Wojciecha Młynarskiego, MOJA MATKO, JA WIEM – z repertuaru Bernarda Ładysza, DO CIEBIE MAMO – z repertuaru Violetty Villas, PIEŚŃ O MATCE – znaną z interpretacji Mieczysława Fogga i włoską MAMMĘ a także romanse Aleksandra Wertyńskiego  i największe przeboje z własnego repertuaru.
Nie zabraknie duetów.

U boku Zbigniewa Maciasa pojawi się Aleksadra Wiwała, utalentowana solistka związana z Teatrem Muzycznym w Łodzi, obdarzona scenicznym wdziękiem i swobodą interpretacji. Znana łódzkiej publiczności m.in. z Wesołej wdówki. Muzyczną oprawę koncertu w nowych aranżacjach zapewni wybitny pianista Adam Manijak z zespołem.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Dzień Teatru Publicznego 2019
bezkija28
Bez kija nie podchodź stand-up: Karol Kopiec & Arkadiusz Jaksa Jakszewicz
jezioro_labedzie
Jezioro łabędzie w Teatrze Muzycznym

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*