newyorkW środę, 4 listopada o godz. 20 w New Yorku rozpocznie się dziewiąta odsłona New York Festiwal. Na scenie pojawią się The Suits, Przed wschodem słońca, NOD. Wstęp za okazaniem visy. Visa w cenie 5 zł.

Festiwal organizowany jest z myślą o wszystkich młodych artystach i zespołach, którzy nie posiadają oficjalnie wydanych płyt i nie są związani z żadną wytwórnią płytową. Koncerty wybranych zespołów będą odbywać się w każdą środę tygodnia – od 9 września 2015. Festiwal będzie się składać z 20 edycji, gdzie w każdej edycji zagrają 3 zespoły. Dla zespołów nie przewidziano ograniczeń stylistycznych. Jedynym warunkiem jest zaprezentowanie 45 minutowego materiału. 

Finał nastąpi 27 stycznia 2016 (środa), gdzie wystąpią 3 najlepsze zespoły/wykonawcy.  Festiwal zostanie ostatecznie rozstrzygnięty i zakończy się koncertem finalisty. Zwycięzcę wyłoni profesjonalne jury złożone z organizatora, partnerów przeglądu, muzyków, oraz dziennikarzy muzycznych.

Głównymi nagrodami są: nagranie teledysku – STUDIO MANIA, nagranie płyty  – MAXIMUM RECORDS, sesja zdjęciowa – KINGA DAWID, bon prezentowy – GUITAR CENTER, przewidziano również nagrody dodatkowe.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Sasha_Boole_-_1
Sasha Boole w Tekturze
indiosbravos
Indios Bravos i Komety w Dekompresji
Plakat_Blues_Brothers
Chicago Blues Brothers w Atlas Arenie

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*