Ok_StopW środę, 11 listopada o godz. 20 w New Yorku rozpocznie się dziesiąta odsłona New York Festiwal. Na scenie pojawią się OK. Stop, The Android oraz Immortal Dreams. Wstęp za okazaniem visy. Visa w cenie 5 zł.

Festiwal organizowany jest z myślą o wszystkich młodych artystach i zespołach, którzy nie posiadają oficjalnie wydanych płyt i nie są związani z żadną wytwórnią płytową. Koncerty wybranych zespołów będą odbywać się w każdą środę tygodnia – od 9 września 2015. Festiwal będzie się składać z 20 edycji, gdzie w każdej edycji zagrają 3 zespoły. Dla zespołów nie przewidziano ograniczeń stylistycznych. Jedynym warunkiem jest zaprezentowanie 45 minutowego materiału. 

Finał nastąpi 27 stycznia 2016 (środa), gdzie wystąpią 3 najlepsze zespoły/wykonawcy.  Festiwal zostanie ostatecznie rozstrzygnięty i zakończy się koncertem finalisty. Zwycięzcę wyłoni profesjonalne jury złożone z organizatora, partnerów przeglądu, muzyków, oraz dziennikarzy muzycznych.

Głównymi nagrodami są: nagranie teledysku – STUDIO MANIA, nagranie płyty  – MAXIMUM RECORDS, sesja zdjęciowa – KINGA DAWID, bon prezentowy – GUITAR CENTER, przewidziano również nagrody dodatkowe.

Zespół Ok,Stop powstał 2 lata temu, w jego skład wchodzi Patryk Madaliński – wokal, Kuba Siemienkowicz – gitara, Mateusz Szpakowski – gitara, Marcel Cieślik – bas, Adrian Gajewski – perkusja, gramy to co lubimy i staramy sie nie zamykać w jednej określonej stylistyce. Skład: Patryk Madaliński – wokal, Kuba Siemienkowicz – gitara, Mateusz Szpakowski – gitara, Marcel Cieślik – gitara basowa, Adrian Gajewski – perkusja.

THE ANDROID – Skład: Arkadiusz Strzelec – Wokal, Mariusz Szadkowski – Gitara, Michał Skarzyński – Perkusja, Krzysztof Kupiec – Bas.

Zespół Immortal Dreams powstał w marcu 2011 roku. Trzon zespołu to dwóch doświadczonych gitarzystów, którzy od wielu lat grają na żyrardowskiej scenie rockowej. Dopełnieniem składu, jest wszechstronny perkusista, poruszający się swobodnie w różnych stylach muzycznych i charyzmatyczny wokalista, z doświadczeniem scenicznym z zakresu recytacji, były aktor dubbingowy. W styczniu 2014 roku do składu dołączył uzdolniony klawiszowiec. Połączenie doświadczenia z młodą energią, owocuje nietuzinkowym, oryginalnym stylem tworzonej muzyki. We wrześniu 2014, zespół podjął się organizacji festiwalu rockowego w Żyrardowie. Przedsięwzięcie zostało ochrzczone mianem „Żyrock’a” i zespół planuje ponawiać inicjatywę w przyszłości.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
exBreakout w Magnetofonie
Bolewski & Tubis w Teatrze Małym
muddy
Muddy Berry, Ebmose i Sith w Stereo Krogs

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*