gabustic1W piątek, 9 grudnia w New Yorku pojawi się Gabustic & Leonardo, a dzień później Angie i Samokhin Band. Mamy dla Was 2 podwójne visy, z którymi będziecie mogli pojawić się na oba koncerty, a także na imprezy w Las Vegas (II piętro New Yorku).

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „New York”, w treści maila podacie swoje imię i nazwisko. VIsy otrzymają dwie pierwsze osoby, które zgłoszą się do konkursu. Zabawę zakończymy 8 grudnia o godz. 21, powiadomimy o wygranej drogą mailową.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony

09. 12.2016 (piątek)

start godz. 22:00 GABUSTIC & LEONARDO
Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

GABUSTIC & LEONARDO W NEW YORK – Zespół złożony z doświadczonych muzyków. W swoim repertuarze posiada znane standardy muzyki rozrywkowej i jazzowej, zarówno polskie jak i zagraniczne, w ciekawych, akustycznych aranżacjach. Zajmuje się oprawą muzyczną eleganckich przyjęć, bankietów, imprez firmowych i okolicznościowych.

II piętro LAS VEGAS „Disco Party” start godz. 22:00
Zabawa z Dj’em przy muzyce lat ’80 & ’90
Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

10. 12.2016  (sobota) start godz. 22:00
Koncert zespołu ANGIE & SAMOKHIN BAND
Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

SAMOKHIN BAND – To polsko- rosyjski zespół, który powstał w 2008 roku z inicjatywy Pavla Samokhina, pochodzącego z Rostowa nad Donem. Pavel wnosi do muzyki zespołu nie tylko dźwięki trąbki, której jest wirtuozem, i schrypnięty wokal, ale – przede wszystkim „coś”, co stanowi o niezwykłości i niepowtarzalnej aurze spowijającej wszystko, co mieści się na pięciolinii i poza nią. Muzyka, którą wykonuje zespół to energetyczna mieszanka jazzu, funky, ska, starego, dobrego rock’n’rolla oraz wschodniego folku wzmocniona mocnym rockowym brzmieniem. Do tego dochodzi rosyjska charyzma i kozacka energia!! Zespół wystąpił jako support Joe Cocker’a, BLUES BROTHERS oraz zespołu Leningrad. Zespół SAMOKHIN BAND ma na swoim koncie ponad 3000 koncertów w kraju i za granicą, oraz wydane 3 albumy. Obecnie pracuje nad kolejnym krążkiem.

ANGIE  (właśc. Angelika Kłaczyńska) – wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Jedna z najciekawszych i obiecujących wokalistek na polskiej scenie muzycznej. Głos tej artystki jest już dobrze znany ogólnopolskiej publiczności. Laureatka wielu festiwali jak i uczestniczka V edycji The Voice of Poland. Współpracowała z artystami polskiej muzyki rozrywkowej i filmowej: (M. Wiśniewski, M. Lorenc).  ANGIE to autorka tekstów i kompozytorka charakteryzująca się drapieżnym, czarnym głosem swobodnie poruszającym się w wielu gatunkach muzycznych: od jazzu poprzez soul wprost do rocka. Cechuje ją wszechstronny rozwój a zdobyta wiedza z zakresu teatru i tańca daje podstawy do stawiania sobie nowych wyzwań w dziedzinie sztuki. Obecnie przygotowuje materiał na swoją debiutancka płytę. Jej ambicją jest zaskakiwać, intrygować i zachwycać.

II piętro LAS VEGAS „Disco Party” start godz. 22:00
Zabawa z Dj’em przy muzyce lat ’80 & ’90
Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
MRPOLLACK2
Weekend w New Yorku (zakończony)
spragnienilata
Marika i L.U.C. w Wytwórni (zakończony)
helios_kulturadostepna_1484x1185mm_v1
Żyć nie umierać w Kinie Helios (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*