detox1W piątek, 13 listopada o godz. 22 w New Yorku rozpocznie się koncert formacji Detox, a dzień później Grey Smoke. Mamy dla Was 2 podwójne visy, z którymi będziecie mogli pojawić się na obu koncertach.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „New York”, w komentarzu podacie swoje imię i nazwisko. VIsy otrzymają dwie pierwsze osoby, które zgłoszą się do konkursu. Zabawę zakończymy 12 listopada o godz. 8, powiadomimy o wygranej drogą mailową.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

13.11.2015 (piątek) start godz. 22:00

Koncert zespołu DETOX W NEW YORK
Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

Założony w 1996 roku w Krakowie zespół DETOX początkowo swoje sukcesy odnosił koncertując m.in. u boku Lady Panku, Comy, Dżemu, Budki Suflera oraz O.N.A. Zagrał też trasę koncertową z Patrycją Markowską. Koncertował w takich prestiżowych miejscach jak Teatr Narodowy w Warszawie czy Sala Kongresowa oraz we Włoszech, Niemczech i Czechach. Tworząc muzykę autorską, szybko zaczął odnosić sukcesy w konkursach i przeglądach. Między innymi, w 1999 roku zajął pierwsze miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu Młodzieżowych Zespołów Muzycznych w Głuchołazach, a sześć lat później zdobył nagrodę publiczności na Union of Rock w Węgorzewie. Pierwszy oficjalny singiel zespołu DETOX ukazał się w listopadzie 2011 roku, a już wiosną 2012 roku trafił na antenę stacji RMFon – RMF Polski Rock. Zespół aktualnie pracuje nad pierwszym oficjalnym albumem studyjnym.

DETOX od 2010 roku jako jeden z pierwszych zespołów w Polsce pracuje metodą ArtCoachingu (na świecie: m.in. Metallica). Jest to praca nad własnym rozwojem nie tylko muzycznym, ale i mentalnym, zapewniającym wysoki poziom artystyczny, pozytywne emocje i świetną zabawę.

Skład zespołu:
Tomasz Krawczyk – wokal, gitara
Jakub Mrajca – gitara
Bartłomiej Krawczyk – bas
Grzegorz Krawczyk – perkusja, instrumenty perkusyjne

14.11.2015 (sobota) start godz. 22:00

Koncert zespołu GRAY SMOKE W NEW YORK
Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

Repertuar grupy oparty jest przede wszystkim na wykonywaniu coverów irlandzkiej ikony hard rocka z przełomu lat 70.-80. Thin Lizzy.

Skład zespołu: Michał Szymański – wokal, Roman Spaczyński – gitara, Oskar Spaczyński – gitara, Bogdan Spaczyński – gitara basowa, Marcin Gojawiczyński – perkusja.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
iwonak
Iwona, księżniczka Burgunda (zakończony)
Szatan kazał tańczyć w Heliosie (zakończony)
scieranski_colors
The Colors – Krzysztof Ścierański (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*