Rebus-fotoW piątek, 25 maja o godz. 22 w New Yorku rozpocznie się koncert formacji ReBus, a dzień później wystąpi Bandaż Elastyczny. Mamy dla Was 2 podwójne visy, z którymi będziecie mogli pojawić się na obu koncertach.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „New York”, w komentarzu podacie swoje imię i nazwisko. VIsy otrzymają dwie pierwsze osoby, które zgłoszą się do konkursu. Zabawę zakończymy 23 maja o godz. 8, powiadomimy o wygranej drogą mailową.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

25.05.2018 (piątek) start godz. 22:00
Koncert zespołu REBUS
Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

Zespół ReBus Band istnieje na rynku muzycznym od kilku lat. Tworzą go muzycy z wieloletnim doświadczeniem scenicznym, dla których muzykowanie to pasja. Zespół skupia swoja uwagę na graniu  koncertów klubowych, kameralnych imprez akustycznych oraz przyjęć firmowych. Gramy dla własnej przyjemności i zabawy publiczności, zarówno dla tych, którzy lubią słuchać muzyki jak i dla tych, którzy wolą przy niej tańczyć.

26.05.2018  (sobota)
Start godz. 22:00 Koncert zespołu  BANDAŻ ELASTYCZNY
Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

Grupa złożona z liderów łódzkich kapel rockowych. Muzyka w najlepszym gatunku, która satysfakcjonuje najwybredniejszych odbiorców. Grają klasykę polskiego rocka, amerykańskiego bluesa i rock and roll. Zespół BANDAŻ ELASTYCZNY tworzą znani łódzcy muzycy: Kuba „Qbek” Weigel (Harlem)- wokal, gitara akustyczna, harmonijka ustna, Piotr „Chypis” Pachulski (Normalsi)- gitara elektryczna, Przemysław Wyrwas (Sound Witch) – bas, Robert „Szymek” Szymański (Qbek, Proletaryat) – bębny.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
organek
Made in Polska – J.Marcell/Organek (zakończony)
Łódzki Wieczór Podróżniczy (zakończony)
sztukmistrz
Sztukmistrz u Milscha (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*