grzanek2W piątek, 30 października w New Yorku wystąpią Los Potatos, a dzień później Bartek Grzanek. Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na koncertowy weekend przy Piotrkowskiej 62, tzn. będziecie mogli wejść na oba koncerty.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „New York”, w komentarzu podacie swoje imię i nazwisko. VIsy otrzymają dwie pierwsze osoby, które zgłoszą się do konkursu. Zabawę zakończymy 29 października o godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od jberna… martyna_..

30.10.2015 (piątek) start godz. 22:00

Koncert zespołu LOS POTATOS W NEW YORK

LOS POTATOS – Zespół pochodzi z Łodzi, powstał w 1999 roku. Tworzą go: Daniel Frontczak (git,voc), Krzysztof Baranowicz (hammond, piano), Szymon Banasik (dr),  Benedykt Bartczak (bas). Gra Bluesa, wzorując się na „czarnych” artystach, w szczególności ceni sobie Muddy Watersa, B.B. Kinga, Willy Dixona, Buddy Guya i J.L. Hookera. Muzykę określić można jako Chicago z elementami R&Bluesa. Zespół współpracuje także z sekcją dętą (sax, puz, tr). Zespół koncertował na wielu festiwalach w Polsce m.in.: Olsztyńskie Noce Bluesowe, Blues nad Pilawą itp. oraz zagranicą (Szwecja, Holandia, Francja). Doskonale sprawdza się na koncertach klubowych, cyklicznie występując w STEREO KROGS, IRON HORSE, LIZARD KINGU TAJ MAHALu oraz wielu innych „budach”, gdzie króluje blues. Gra także duże imprezy plenerowe, na których potrafi rozgrzać nawet najbardziej „opornych” słuchaczy. Świetnie sprawdza się także na imprezach eventowych, poszerzając repertuar o utwory z całego świata, swobodnie czując się w każdyn gatunku muzycznym. Energetyczna dawka bluesa, w połączeniu z rzadko prezentowaną na polskich scenach ortodoksyjną czarną odmianą tego gatunku wywiera na słuchaczach niezapomniane wrażenie, a muzykom sprawia satysfakcję i radość z grania.

31.10.2015 (sobota) start godz. 22:00

Koncert zespołu BARTEK GRZANEK W NEW YORK

Bartek Grzanek – gitarzysta, wokalista, kompozytor, autor tekstów, finalista V Edycji „Mam Talent”. Bartek Grzanek debiutował w 1998 roku jako gitarzysta w zespole country – Colorado Band. Od 2000 roku jest liderem zespołu Tosteer (wcześniej Toster Band – laureat najważniejszych festiwali bluesowych w Polsce, w tym Rawa Blues Festival 2001).  Wraz z zespołem był nominowany w dwóch kategoriach do nagrody Fryderyki 2003, za pytę „Testosterone” (2003 Universal Music Polska).  Wraz z zespołem ma na swoim koncie supporty m.in. dla Placebo (2003), Dave’a Gahan’a (2003) i Budgie (2008). Był gitarzystą zespołu Rezerwat, a od 2011 roku gra na gitarze w zespole Rafała Brzozowskiego. W 2011 r. W 2011r. Bartek Grzanek uczestniczył w konkursie wokalnym TVP „The Voice of Poland”, w drużynie Andrzeja Piasecznego, natomiast w 2012r. został finalistą V edycji „Mam Talent” (TVN). Ostatnio wydał swój solowy album.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cytryna
Bilety do Cytryny (zakończony)
Urbanator_Days_complete
Urbanator Days w Wytwórni (zakończony)
zespol
Widzew Łódź – Jagiellonia Białystok (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*