Weekend w New Yorku (zakończony)

velocity2W piątek, 14 lipca o godz. 22 w New Yorku rozpocznie się koncert formacji Velocity, a dzień później wystąpią Fabrykanci. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenie, dzięki którym będziecie mogli wybrać się obie te imprezy.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „new york”, w komentarzu podacie swoje imię i nazwisko. Visy otrzymają dwie pierwsze osoby, które zgłoszą się do konkursu. Zabawę zakończymy 13 lipca o godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony

14. 07.2017 (piątek) start godz. 22:00
Koncert zespołu VELOCITY
Panie wstęp free, Panowie visa 10 zł

VELOCITY to młody łódzki zespół założony już nie przez takich młodych ludzi szukających brzmień w starym rockowym i grungowym graniu. Towarzyszy Im niezwykle charyzmatyczny i uzdolniony wokalista, który przewodzi całej kapeli.  W swoim repertuarze posiadają wiele coverów. W skład zespołu wchodzą: Łukasz Cieślak – wokal, Jarek Kuna – bas, Mustache Noise- perkusja, Michał Litowczyk – gitara, Emil Palenica – gitara.

15. 07.2017 (sobota)
Start godz. 22:00 Koncert zespołu  FABRYKANCI
Panie wstęp free, Panowie visa 10 zł

FABRYKANCI powstali w 2009 roku z inicjatywy dwóch kumpli: gitarzysty – Kuby i wokalisty – Roberta. Początkowo formacja miała być grupą dwóch gitarzystów i wokalisty, ale po wielu zabawnych przejściach związanych ze składem rozrosła się w pięcioosobową formację. Najpierw do zespołu dołączył klawiszowiec Łukasz, następnie perkusista Jarek, a na końcu basista Adam. Zespół gra covery różnych zespołów, ale głównym nurtem, w którym czują się najlepiej jest muzyka rockowa i rock’n’roll od lat 60tych do 90tych. Moc i energia, z jaką grają gwarantują dobrą zabawę każdemu, kto będzie chciał ich posłuchać i dobrze się bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *