neony_w_domu_20130222_1465418282W niedzielę, 25 października o godz. 20 w Scenografii rozpocznie się koncert Neonów. Bilety 15 zł w przedsprzedaży, 20 zł w dniu koncertu.

31 lipca 2015 ukazała się druga płyta zespołu pt. UNIFORM nagrana w składzie TRIO. Nowe kompozycje wzbogacone są tym razem o instrumenty klawiszowe oraz bardziej przestrzenne brzmienia, jednak charakterystyczne taneczne groove’y i brzmienie gitary to cechy wciąż wyróżniające Neony. Za realizację albumu odpowiedzialni byli Marcin Gajko (Rojek, Mela Koteluk, Brodka) oraz Leszczek Biolik (Nowe Sytuacje, Republika, Obywatel G).

„Wrocławski zespół, który łączy w sobie zadziorność Nowej Fali z lat 80. z jej współczesnym wcieleniem zwanym drugą falą. Rytm piosenek i skandowane, bardzo udane teksty przywodzą na myśl twórczość Grze-gorza Ciechowskiego, a to wrażenie sztafety pokoleń pogłębia jeszcze udział w nagraniu Leszka Biolika, basisty Republiki” – tak pisze o ostatniej płycie prasa.

Pierwszym singlem promującym nową płytę jest utwór pt.„Legalna Moskwa”, do którego powstał również teledysk. Piosenkę można często usłyszeć na antenie wielu stacji radiowych m. in: Eski Rock, Muzo.fm, Rock Radio, Antyradia czy Czwórki.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
bialas
Białas i Solar w Lordi’s
NeoKlez w Żarty Żartami
krakovlive
Live Music Festival w Krakowie w 2015

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*