Neat_Neat_NeatWiększość klubowych propozycji to imprezy, na których emitowana jest muzyka przepełniona sztucznym szczęściem i eskapizmem. NEAT NEAT NEAT będzie czymś zgoła odmiennym. Wiktor Skok, Michał Fryc oraz Ash Neuro 24 kwietnia (piątek) w klubie DOM zaprezentują sety, których klimat idealnie odzwierciedli brutalność europejskiej rzeczywistości obecnej doby. Początek imprezy o godzinie 22. Bilety kosztują 10 zł.

Techno, industrial, zimna fala, post punk – to tematy przewodnie NEAT NEAT NEAT. Bez wątpienia każdy znajdzie coś dla siebie. Zabrzmi zarówno muzyka do tańca, jak i do słuchania w skupieniu. Będzie można usłyszeć dzisiejsze standardy, ugruntowane klasyki oraz unikaty wynalezione w didżejskich archiwach.

Wiktor Skok jest protagonistą kultury industrialnej. To wieloletni animator sceny punk hardcore, wydawca zine’a PLUS ULTRA, a także lider i wokalista grupy JUDE. To również publicysta, promotor i kurator projektów muzycznych. Jest całkowicie poświęcony wszelkim odmianom ekstremalnej muzyki mechanicznej. Jego sety niosą zazwyczaj zaskakujące zwroty bruityzmu i tonalności. Mogą być zarówno apologią łomotu jak i miłych uchu melodii.

https://www.youtube.com/watch?v=TU2bjWDhH_Y

Michał Fryc to malarz, didżej i twórca muzyki industrialnej. Jest absolwentem łódzkiej ASP. Zajmuje się aktywizmem społeczno-politycznym oraz kuratorstwem. Współtworzy wraz z Eweliną Masztanowicz duet artystyczny Sojusz Robotniczo-Chłopski. Należy do stowarzyszeń Kultura Aktywna oraz Młodzi Socjaliści. Swoje budzące dyskomfort, nierzadko niepokój i rozdrażnienie produkcje muzyczne, uzupełnia autorskimi realizacjami video.

Ash Neuro jest promotorem toruńskiej sceny postindustrialnej. To członek djskiego kolektywu The Goon Squad, odpowiedzialnego za cykl elektro-industialnych imprez Nightmare Before, Brain Fist Fuck oraz kilku imprez Depeche Mode w klubie NRD. Współtwórca grup NekrotoniX i Throbbing Wafle. W swoich setach opiera się głównie na twórczości zespołów pierwszej fali postindustrialu.

NEAT NEAT NEAT już w najbliższy piątek, 24 kwietnia w klubie DOM. Początek imprezy o godzinie 22. Bilety, w cenie 10 złotych, do kupienia w klubie. Link do wydarzenia na facebooku znajdziecie TUTAJ.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
dreamexperience
Dream Experience w ZET Cafe
metalwa2black
Metalwar #2 w Hilusiu
zagrobelny
Koncerty w Łodzi – wrzesień 2017

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*