nazarethWe wtorek, 23 kwietnia o godz. 20 (otwarcie drzwi o 19) w Dekompresji rozpocznie się koncert grupy Nazareth w ramach trasy God Of The Mountain Tour 2013. Bilety kosztują: 120 zł w przedsprzedaży, 140 zł w dniu imprezy.

Nazareth, jak zawsze, zaskoczy fanów swoją energetyczną grą i hipnotyzującym wokalem lidera Dana McCafferty. Nie zabraknie nowości. Zespół będzie promował swój najnowszy singiel God Of The Mountain (2013), który jest oficjalnym hymnem austriackiego zespołu na Zimowe Mistrzostwa Świata w Narciarstwie Klasycznym 2013 w Val di Fiemme.

Nazareth jak żaden inny zespół, przez pięć dekad, z niesłabnącą energią, jest wciąż aktywny i z powodzeniem koncertuje na całym świecie wydając kolejne płyty. Fanów zespołu z pewnością ucieszy fakt, że w kwietniu 2013 zostanie wydany kolejny krążek Nazareth Best of pod nazwą Hard’n’Heavy.

Szkocki kwartet koncertował w naszym kraju kilkukrotnie. W latach osiemdziesiątych (u szczytu popularności) supportował ich zespół TSA. Najnowszą trasę Nazareth supportował będzie Tri State Corner (polsko-grecko-niemiecki rock band). Zespół w 2012 roku z sukcesem koncertował w całej europie. Tri State Corner będzie promował swój najnowszy krążek, który nakładem Mystic Records Polska ukazał się w marcu 2013 roku po raz pierwszy w polskich sklepach muzycznych.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
zoltko-zm
Tomasz Żółtko w Teatrze Małym
Tune w Domu Literatury
Soundedit 2018: Fortepiany Wolności

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*