002natu6 listopada o godz. 19 w Wytwórni rozpocznie się koncert Natalii Przybysz. Bilety kosztują: (miejsca stojące): 30 zł z Kartą Klubu Wytwórnia, 35 zł – bez.

Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W treści wpiszecie „Natu”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety oraz swoje imię i nazwisko. Zabawę zakończymy w środę  (5 listopada), o godz. 22. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile. 

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, bilety otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od piskor… marcelinap…

Natalia Przybysz, znana również jako N’Talia i Natu polska wokalistka i autorka tekstów, przyjedzie do Wytwórni z zupełnie nowymi piosenkami.

Natu znana jest przede wszystkim z występów w zespole Sistars, w którym śpiewała wraz z siostrą Pauliną w latach 2001-2006, 2011 i 2012-2013. Wraz z grupą nagrała m.in. dwa albumy studyjne „Siła sióstr” oraz „A.E.I.O.U.”. Laureatka Fryderyków i Superjedynki.

W 2006 roku Natalia podjęła solową działalność artystyczną. Pierwszym album nagrała w duecie z producentem muzycznym Envee; materiał zatytułowany „Maupka Comes Home” ukazał się 2008 roku. Jej drugi album – „Gram duszy” – ukazał się w 2010 roku. W 2012 roku wraz z siostrą Pauliną wzięła udział w drugiej edycji programu Bitwa na głosy, emitowanego na antenie stacji telewizyjnej TVP2. W 2013 roku został wydany trzeci album piosenkarki „Kozmic Blues: Tribute To Janis Joplin”. Równolegle wokalistka – ponownie z siostrą Pauliną – utworzyła nowy zespół pod nazwą Archeo Sisters.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
2017-01_kino_polskie_406
ENEMEF: Noc Kina Polskiego (zakończony)
Zaproszenia do Kina Helios (zakończony)
laj9
Letnia Akademia Jazzu 2016 (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*