DSC_0037W sobotę, 14 grudnia w Maritim Hotel w Magdeburgu odbył się finał 42. edycji jednego z najstarszych międzynarodowych konkursów piękności – Miss Intercontinental 2013. Polskę reprezentowała Miss Polonia Województwa Łódzkiego i finalistka konkursu Miss Polonia 2012, Natalia Piguła z Łodzi. Finał konkursu w którym wzięło udział ponad 60 kandydatek z całego świata okazał się dla naszej Miss bardzo szczęśliwy.

Decyzją międzynarodowego jury Polka znalazła się w ścisłym, finałowym gronie 15 finalistek wyborów Miss Intercontinental! To ogromne wyróżnienie dla naszego kraju, ponieważ bardzo rzadko udaje się kandydatkom z Polski odnieść sukces na międzynarodowych zawodach. Jest to największy sukces łódzkiej i polskiej reprezentantki w tym roku! Konkurs wygrała Miss Rosji, Ekaterina Plekhova. Kolejne miejsca zajęły kandydatki z Portoryko, Kolumbii, Filipin i RPA (awans 1 kandydatki z każdego kontynentu). Przyszłoroczny finał konkursu Miss Intercontinental 2014 prawdopodobnie odbędzie się w Rosji.

Natalia Piguła jest studentką Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Łódzkiej. Od kilku lat pracuje jako modelka. Jej zainteresowania to fotografia, modeling oraz snowboarding. Wymiary naszej Miss to 88-62-92, wzrost 175cm.


fot. prywatne archiwum IGO-ART

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Finalistki Miss Polonia Województwa Łódzkiego zwiedzają region (foto)
DSC_2078
Miss Polski Ziemi Łódzkiej Nastolatek 2014 (foto)
missplazy
Zostań Miss Plaży 2014

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*