night-of-the-proms-biletyNatalia Kukulska wystąpi w trakcie przyszłorocznego koncertu Night of the Proms w hali Atlas Arena w Łodzi. Pierwsza polska edycja wielkiego europejskiego show odbędzie się 22 marca. Oprócz Natalii Kukulskiej wystąpią wówczas między innymi: Amy Macdonald, OMD oraz John Miles.

Natalii Kukulskiej chyba nikomu przedstawiać specjalnie nie trzeba. To jedna z najbardziej rozpoznawalnych piosenkarek na polskiej scenie muzycznej – mówi Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM, która jest organizatorem koncertu Night of the Proms w Polsce.

Trudno jest dziecku prześcignąć słynną mamę, ale Natalii udało się to dzięki talentowi, ciężkiej pracy i wyobraźni. To jedna z bardziej poszukujących i twórczych artystek w Polsce. Cały czas szuka nowego sposobu na siebie, próbuje odnowić swój wizerunek artystyczny. To świadczy o dużej klasie – mówi z kolei o Kukulskiej znany dziennikarz muzyczny Roman Rogowiecki.

Do tej pory swój udział w koncercie Night of the Proms potwierdzili tacy artyści jak: Amy Macdonald, OMD, John Miles i LeDiv4S. Natalia Kukulska w ocenie organizatorów idealnie pasuje do tego grona i wpisuje się w charakter imprezy, której specyfika polega na tym, że wszyscy uczestnicy wykonują swoje największe przeboje przy akompaniemencie orkiestry oraz z towarzyszeniem chóru.

– Każda próba śpiewania z orkiestrą jest wielkim wyzwaniem. Marzyli o tym wszyscy wielcy artyści. Kiedy do tego dojdzie, Natalia powinna skorzystać z okazji i udowodnić, że również to potrafi – twierdzi Roman Rogowiecki.

Dla artystki występy obok światowych gwiazd to żadna nowość. Piosenkarka dobrze czuje się też w klasycznym repertuarze. Ma na swoim koncie występ z Jose Carrarsem, z którym śpiewała wspólnie podczas słynnej gali organizowanej przez samego tenora. Poza tym, śpiewała z takimi wykonawcami jak Harlem Gospel Choir, Lemar, Eric Mariental czy R’n’G.
Warto również podkreślić, że jednym z najważniejszych wydarzeń w karierze Natalii Kukulskiej był udział w koncercie bożonarodzeniowym w Watykanie. Wokalistka wystąpiła jako pierwszy artysta z Polski przed papieżem Janem Pawłem II obok takich gwiazd jak Lauryn Hill, Ronan Keating czy Randy Crawford.

Natalia Kukulska zagrała do tej pory już około 800 koncertów. Łącznie sprzedała ponad 500 000 płyt. Większość z nich osiągała status złotej i platynowej albo nawet wielokrotnie platynowej. W swoim dorobku ma takie przeboje jak: „Piosenka światłoczuła”, „Daleki brzeg”, „Im więcej ciebie tym mniej”, „W biegu”, „Czy ona jest”, „Przychodzimy tylko raz”, „Tyle słońca w całym mieście”, „Niepotrzebny”, „Cicho ciepło”, „Nikt nie będzie żył za ciebie”, „Kamienie”, „Decymy”, „I wanna know”, „Sexi Flexi”, „Pół na pół”, „Fantasies”. Zdobywała nagrody na wielu słynnych festiwalach.

           

Bilety na pierwszy polski koncert Night of the Proms można nabywać poprzez strony internetowe: www.imprezyprestige.com oraz www.eventim.pl, a także w sieci sklepów EMPIK, MEDIA MARKT oraz SATURN na terenie całego kraju.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
IMG_2170
Tymon & The Transitors w OHM
tommy_emmanuel_20101123_1274475360
Tommy Emmanuel w Wytwórni
raz_dwa_trzy_w_wytwrni_20110918_2037710815
Raz Dwa Trzy w Klubie Wytwórnia

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*