nat-osborn-band_pW poniedziałek, 21 października o godz. 20 w Klubie Szafa rozpocznie się koncert Nat Osborn Band. Wstęp wynosi 30 zł. Mamy dla Was podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Szafa”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy w niedzielę (20 października), o godz. 21 Laureata konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma najciekawszy mail.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

21 października do Szafy zawitają goście zza Oceanu. Nat Osborn Band pochodzą z Nowego Jorku, a w swojej muzyce łączą rock, funk, jazz, indie i soul.

W kwietniu formacja wydała swój pierwszy album „The King and The Clown” i koncertowała po Stanach Zjednoczonych. Słuchając utworów zespołu podróżujemy po jazzowych klubach, soulowych zaciszach i rockowych arenach. Do tego dochodzi funkowe zacięcie grupy i doskonałe brzmienie.

Zapraszamy na koncert Nat Osborn Band w Szafie!

Jeśli chcielibyście przyjrzeć się tej muzyce w domowym zaciszu (choć to na żywo posiada ona największą moc) sprawdźcie link poniżej: https://soundcloud.com/natosborn

Wstęp 30 zł

Bilety na koncert Nat Osborn Band kupisz tutaj: https://www.biletomat.pl/koncert/nat-osborn-band-186/

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
styczen2017_HK
Halokultura – styczeń 2017 (zakończony)
lasvegas
Disco Party w Las Vegas (zakończony)
IMG_6076
Urodzinowy konkurs Plastra Łódzkiego (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*