IMG_0064Redakcja „Plastra Łódzkiego” gościła w czwartek na budowie stadionu miejskiego przy al. Piłsudskiego 138., gdzie na trybunie wschodniej montowane są krzesełka. Akurat na tej trybunie będzie widniał napis „Widzew”.

Siedziska na trybunach stadionu wykonane są przez ”Grupa Nowy Styl”. W sumie na całości stadionu zostanie zamontowanych  18 tysięcy 8 krzesełek w kolorze czerwonym oraz napis „Widzew” ułożony z siedzisk białych i czarnych, które tworzą – cień liter.

W całości ukończenie trybuny wschodniej przy montażu siedzisk przewidziane jest do dwóch tygodni, jeśli warunki atmosferyczne nie przeszkodzą w wykonywaniu prac.

Na obiekcie trwają również prace wykończeniowe w wewnątrz  i na zewnątrz elewacji. Obecnie pracuje  ponad czterdzieści firm podwykonawczych i  ponad trzysta osób wykonuje pracę wykończeniowe. Cały czas trwają prace nad infrastrukturą wokół obiektu, gdzie powstaje parking i trwa przebudowa układu dróg. Oddanie całego stadionu zaplanowano do użytku  na 24 listopada 2016 roku.

/fot. Przemysław Sujka

/fot. Marcin Jurkiewicz

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
DSCF7215-001
Widzew Łódź – Cracovia Kraków 2:0 (foto)
ŁKS Łódź – GKS Katowice 0:2 (foto)
LKS Nieciecza – ŁKS Łódź 2:3

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*