ww79Wielkimi krokami zbliża się kolejna impreza z cyklu Wunder Wave, która odbędzie się w Dekompresji. Gwiazdą 79 edycji będzie Napalm Death z Wielkiej Brytanii. Angielscy liderzy muzycznej ekstremy rozpoczęli swoją działalność w 1981 roku.

W początkowym okresie swojej istnienia zespół wykonywał hardcore punk by w późniejszym okresie swojej zwrócić się w stronę takich gatunków jak grindcore i death metal. Grupa na swoim koncie ma 15 albumów studyjnych, ostatni z 2012 roku pt. „Utilitarian”. Swoich utworach zespół porusza zagadnienia nienawiści, agresji, spraw politycznych i religijnych. O sile przekazu utworów Napalm Death będziemy mogli się przekonać w sobotę 23 listopada 2013 roku o godzinie 18.

NDeath

Na rozgrzewkę zagraja Armed For Apocalypse z U.S.A. Kwartet Amerykanów pochodzi z małego miasteczka Chico w Południowej Kalifornii. W skład grupy wchodzą: Kirk Williams – wokal, gitara, Cayle Hunter – gitara, Nick Harris – perkusja, Corey Vaspa – bass. Grają sluge metal a inspirują się dokonaniami takich kapel jak: Helmet, Crowbar, Pantera, Down, Hatebreed czy Unearth. Zespół ma na swoim koncie dwa albumy: „Defeat” z 2009 roku oraz wydany w 2013 roku przez wytwórnię Irocland Recording „The Road Will End”.

armedforapocalypse

Jako suport tego wieczoru zaprezentuje się Toxic Bonkers, formacja z Aleksandrowa Łódzkiego powstała w 1993 roku.

Toxic_Bonkers

Bilety w cenie 70zł (przedsprzedaż) i 80zł ( w dniu koncertu ) dostępne w Strefie Biletów na Piotrkowskiej 59 a w dniu koncertu w Klubie Muzycznym Dekompresja  na Limanowskiego 200.Istnieje  także możliwość zakupu wejściówki przez Internet.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
IMG_4160
Stanisława Celińska w Teatrze Muzycznym
Między dwoma światami / koncert / 77. rocznica likwidacji Litzmannstadt Getto
Amarena i Gwiezdne Lawety w Protestacji

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*