Olek_01Olgierd Cygan uhonorowany tytułem „Edukatora branżowego” za sukces Filmteractive – łódzkiej imprezy z pogranicza filmu i nowych mediów.

Olgierd Cygan, CEO agencji Digital One uhonorowany został tytułem „Edukator branżowy”, za sukces międzynarodowej branżowej imprezy Filmteractive, odbywającej się od kilku lat w Łodzi.  Na tegoroczny Filmteractive Market, którego celem jest wyłonienie najlepszych projektów transmedialnych wpłynęło już 60 zgłoszeń projektów m.in. z Europy, Kanady, USA i Indii, a lista wciąż jest otwarta.

Olgierd Cygan otrzymał nagrodę podczas organizowanej przez Polskie Stowarzyszenie Marketingu oraz wydawnictwo VFP Communications gali, na której przyznano nagrody dla najlepszych Agencji Interaktywnych oraz Agencji Marketingu Zintegrowanego. W uzasadnieniu decyzji o przyznaniu nagrody, organizatorzy podali:

„Wieloletni szef agencji Digital One nie tylko dobrze radzi sobie w biznesie, ale także stara się rzucać nowe światło na możliwości, jakie stoją przed całym rynkiem internetowym. Filmteractive stał się prestiżowym festiwalem międzynarodowym, w którym udział biorą eksperci z każdego zakątka globu. Filmteractive to marka, pod którą chciałby się podpisać niejeden specjalista mediów digitalowych. Lecz tylko Cyganowi, przy wsparciu pracowników Digital One, udało się stworzyć rozpoznawalny event, na którym prezentują się jedni z najlepszych przedstawicieli świata marketingowej komunikacji”.

„Filmteractive rozwinął się w imprezę, która jest mocno rozpoznawalna i ceniona w świecie. Pozwala ona różnym środowiskom skupionym wokół parasolowej idei „moving pictures” w kontekście digitalowym na wymianę doświadczeń, dyskusję oraz poznanie najnowszych trendów i projektów. W Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej i pod jej patronatem filmowcy spotykają się z najlepszymi specjalistami od digitalu oraz reklamy po to by poznać kierunki w jakich zmierzają media cyfrowe.” – mówi Olgierd Cygan

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
karta_awers
Łódź Film Commission 2013 – podsumowanie
Jubileusz
Wytwórnia Filmów Oświatowych w Łodzi kończy 65 lat!
26069_109576999067164_109576165733914_166654_4981031_n
KAMERA AKCJA 2011 – Konkurs na tekst krytyczny!

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*