fashionOrganizatorzy FashionPhilosophy Fashion Week Poland poszukują wolontariuszy, którzy wspomogą organizację 11. edycji Polskiego Tygodnia Mody. To unikalna możliwość zobaczenia z bliska świata mody oraz zdobycia cennego doświadczenia.

Rusza rekrutacja wolontariuszy do 11. edycji FashionPhilosophy. Jesienna edycja odbędzie się, jak co roku w Łodzi, w dniach 22-26 października.

Fashion Week otwiera się na młodych, energicznych ludzi, którzy chcą wesprzeć organizację jednego z najważniejszych wydarzeń polskiej branży modowej. Zeszłoroczną edycję FashionPhilosophy, swoim zaangażowaniem, wsparło 150 wolontariuszy z całej Polski!

Nabór do wolontariatu już się rozpoczął i podzielony jest na dwa etapy – pierwszy odbywa się za pomocą formularza zgłoszeniowego znajdującego się na stronie www.fashionweek.pl. Aplikować może każdy, kto ukończył 18 lat. Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 3 października. Kandydat może wybrać sekcję, która najbardziej go interesuje – produkcja, backstage, sala pokazowa, recepcja, press room, goście zagraniczni lub biuro PR. Drugi etap rekrutacji to bezpośrednie spotkanie z koordynatorami wolontariatu Polskiego Tygodnia Mody, które odbędą się w dniach 27.09 oraz 4.10. 2014 r.

Wolontariat na FashionPhilosophy Fashion Week Poland to nie tylko świetna okazja do zdobycia doświadczenia, ale również szansa na poznanie ciekawych ludzi oraz obserwacja świata mody „od kuchni”.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
warsztatymody10
Warsztaty mody flamenco w Muzeum Fabryki (foto)
ff13
13. FashionPhilosophy Fashion Week Poland
IMG_0061-2
OFF Fashion Weekend (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*