nabor_graf_pazdzJeżeli zastanawiasz się jak wygląda praca za radiowym mikrofonem, chcesz poznać wyzwania z którymi zmaga się realizator dźwięku lub marzy Ci się emitowanie własnej playlisty na antenie to Studenckie Radio Żak Politechniki Łódzkiej czeka właśnie na Ciebie.

Spróbujesz wszystkiego, co wiąże się z pracą w radiu. Możesz zostać reporterem i tworzyć relacje z najważniejszych wydarzeń w Łodzi, realizować audycje, promować rozgłośnię w social mediach czy przybliżać słuchaczom niekomercyjną muzykę.

Redakcja informacji, redakcja muzyczna, zespół techniczny oraz zespół do spraw promocji i rozwoju czekają na Ciebie! Wpadnij do nich, jeżeli:
– chciałbyś poprowadzić audycję
– kręcą Cię kable i chcesz sprawdzić się w nagłośnieniach, stojąc za kulisami takich wydarzeń jak Yapa, Miss Politechniki i wiele innych
– Twoją pasją jest muzyka i marzy Ci się przeprowadzanie wywiadów z ulubionymi artystami
– tworzysz grafiki, robisz zdjęcia lub masz zacięcie informatyczne
– interesujesz się zagadnieniami związanymi z PR, marketingiem i kreowaniem wizerunku

Naborowy rozkład jazdy:
-Dni otwarte:  17- 19 października, godz. 17:00-20:00
– Podczas naboru na 88.8 MHz będą trwały audycje specjalne. Codziennie, od 18 będziecie mogli słuchać wieści z naborowego frontu i stać się częścią audycji
– w radiu czekali będą na Was szefowie poszczególnych redakcji wraz z dzielną ekipą Żakowców, która chętnie odpowie na nurtujące Was pytania, oprowadzi  po naszej siedzibie, a także przybliży specyfikę pracy radiowca.

Do zobaczenia przy al. Politechniki 7.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
artofbreaking
Art of Breaking 2016 – informacje
plakatmamybloguja
Mamy Blog-OFFują w Łodzi
strazacy
7th European Firefighter Combat Challenge Łódź 2017

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*