154547_307851215966580_467094961_nW tym roku w ramach festiwalu Poszukiwanie Alternatywy 2013 Fundacja Teatr Realistyczny zaprasza do udziału w warsztatach sztuki performance, do których poprowadzenia zaproszono Szymona Pietrasiewicza.

Warsztaty rozpoczną się 18 czerwca, a zakończą pokazami wypracowanych autorskich performance’ów podczas festiwalu Poszukiwanie Alternatywy (21-23 czerwca) w Skierniewicach.

Jeśli nie ustajesz w swoich artystycznych poszukiwaniach (niezależnie jaką dziedziną sztuki się zajmujesz) i nie boisz się wyzwań, to prześlij do nas swoje CV. Zapewniamy nocleg, wyżywienie, udział w festiwalu i oczywiście warsztat. Zgłoszenia (tylko od osób pełnoletnich) przyjmujemy do 9 czerwca pod adresem kasia.pagowska@gmail.com. O wynikach rekrutacji poinformujemy do 10 czerwca. Do zobaczenia!

Szymon Pietrasiewicz – animator kultury, kulturoznawca, performer. Realizator projektów kulturalno-społecznych, pracownik Centrum Kultury w Lublinie. Powołał do życia Centrum Kultury Niezależnej Tektura oraz Studencki Ogólnopolski Festiwal Teatralny „KONTESTACJE”. Autor projektów skierowanych do osób wykluczonych z uczestnictwa w kulturze. Kurator Pracowni Sztuki Niezagazowanej Społecznie „Rewiry”, przedsięwzięcia promującego w przestrzeni publicznej sztukę krytyczną.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
DSC_1111_DxO
Majsterklepka na Rynku Staromiejskim (foto)
Letnia Scena: Do Ciebie Polsko (foto)
Podsumowanie Festiwali Teatru Szwalnia

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*