naskrajujutraNa ekrany kin chodzi megaprodukcja z Tomem Cruise i Emily Blunt w rolach głównych – Na skraju jutra. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na wybrane pokazy pomiędzy 9 a 12 lub 16 a 18 czerwca w Kinie IMAX.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „IMAX”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Konkurs zakończymy w niedzielę, 8 czerwca o godz.22. Bilety otrzymają najciekawsze maile.

Pamiętaj! Biorąc udział w konkursie znasz i akceptujesz jego regulamin.


konkurs zakończony, bilety otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od kr.a… i walczak…

– Na skraju jutra
Akcja,s-f, USA, 113 min.
reżyseria: Doug Liman
obsada: Tom Cruise, Emily Blunt

Akcja filmu rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, w której rasa obcych, zwanych Mimikami (Mimics), przypuściła na Ziemię bezlitosny atak i rozpanoszyła niczym pszczeli rój, obracając w ruinę całe miasta i zostawiając za sobą miliony ludzkich ofiar. Żadna armia na świecie nie może dorównać szybkością, okrucieństwem czy pozorną zdolnością przewidywania przyszłości uzbrojonym po zęby wojownikom z kosmosu, jak również ich dowódcom, którzy wydają rozkazy telepatycznie. Jednak nadszedł czas, kiedy armie całego świata połączyły swoje siły, by stanąć do decydującej walki na śmierć i życie przeciwko napastnikom z kosmosu. Podpułkownik Bill Cage (Cruise), żołnierz, który jeszcze nigdy nie znalazł się w ogniu walki, zostaje bezceremonialnie zdegradowany i rzucony – bez odpowiedniego szkolenia i sprzętu – w sam środek, jak się później okazuje, czegoś więcej niż tylko misji samobójczej. (opis dystrybutora)


PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Botoks w Kinie Helios (zakończony)
lasvegas
Imprezy w Las Vegas (zakończony)
2015-03_polskie_825
ENEMEF: Noc Kina Polskiego (zakończony)
2 komentarze
 • mgmba
  7 czerwca 2014 at 07:21

  tylko w Łodzi

 • Iwona
  6 czerwca 2014 at 12:27

  Te seanse są tylko w Łodzi czy wejściówki można realizować w innym mieście?
  Książka, na podstawie której powstał film, była niesamowita, teraz chcę obejrzeć film 🙂

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*