Na końcu tęczy Teatru Muzycznego (zakończony)

plkatnakrancu23 lutego o godz. 18:30 w AOIA rozpocznie się spektakl „Na końcu tęczy” Teatru Muzycznego. Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W tytule wpiszecie „Konkurs Na końcu tęczy”, w treści napiszecie krótkie uzasadnienie, dlaczego chcecie otrzymać bilet oraz swoje imię i nazwisko.

Zabawę zakończymy w niedzielę, 21 lutego o godz. 23:59. O wygranej zwycięzcy zostaną powiadomieni drogą mailową. Nagrodę otrzymają najciekawsze uzasadnienia, które prześlecie.


Fundatorem nagród w konkursie jest Teatr Muzyczny
KONKUS ZAKOŃCZONY. Bilety otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od marta_… i sweet…. Laureaci zostali poinofmorwani o odbiorze nagród.
O spektaklu:
Judy Garland to jedna z ikon amerykańskiego kina pop kultury. Jedna z najbardziej charyzmatycznych, ale i tragicznych postaci świata filmu muzycznego. Teatr Muzyczny w Łodzi zaprasza 31 stycznia na drugą premierę w tym sezonie, którą będzie „Na końcu tęczy” (End of the Rainbow) z główną rolą Anny Walczak, partnerującym jej Januszem Skonecznym oraz Pawłem Audykowskim (gościnnie), w reż. i scen. Ireneusza Janiszewskiego. Autorem kostiumów jest Sylwester Krupiński a opracowania muzycznego Adam Manijak. Autorem plakatu jest Jerzy Tchórzewski.
Akcja sztuki Petera Quiltera rozgrywa się w hotelu Ritz w Londynie w 1968 roku, pół roku przed śmiercią gwiazdy. Judy, mająca już za sobą lata największej świetności, wyniszczona długoletnim uzależnieniem od leków, narkotyków i alkoholu, przyjeżdża do Londynu na serię koncertów. W trasie towarzyszy jej przyszły, piąty i ostatni mąż Mickey Deans (Paweł Audykowski) – podejrzana postać z nowojorskiego klubu muzycznego, oraz Anthony Chapman (Janusz Skoneczny)- przyjaciel i akompaniator.  W spektaklu usłyszymy piosenki z repertuaru Judy Garland (m.in. słynną Somewhere Over the Rainbow z filmowego Czarodzieja z Oz). Przekład tekstu sztuki – Elżbieta Woźniak, przekład tekstów piosenek – Andrzej Ozga i Jan Jakub Należyty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *