Na czworakach w Teatrze Muzycznym

NaCzworakach_680X980_webW poniedziałek, 22 lutego o godz. 17 i 20:30 w Teatrze Muzycznym w Łodzi odbędą się pokazy sztuki Na czworakach. Ceny biletów: VIP – 150 PLN, Premium Plus – 140 PLN, Premium – 110 PLN i Standard – 90 PLN. Bilety dostępne pod adresem tixer.pl/na-czworakach-lodz-2016-02-22-17-00,26,59.html.

Jerzy Stuhr jako reżyser i odtwórca głównej roli w sztuce Tadeusza Różewicza – tę nowość warszawskiego Teatru Polonia widzowie z Łodzi będą mieli okazję podziwiać na deskach Teatru Muzycznego. Wypełniona żartem i absurdem sztuka w istocie dotyka ważkich tematów i redefiniuje mit artysty u kresu, który dziecinnieje i zanurza się w życie prywatne.

Sztuka autoironii dobrze jest znana Jerzemu Stuhrowi. W „Na czworakach” wykorzystuje tę umiejętność na najwyższym poziomie i świadomie mnoży pełne ironii autobiograficzne tropy. Jednocześnie nawiązuje do literackiej klasyki i szuka odpowiedzi na pytanie o kondycję autorytetów oraz pozycję sztuki we współczesnym świecie. Stuhr do udziału w spektaklu zaprosił aktorów wyśmienicie znanym wszystkim teatromanom. Na deskach Teatru Muzycznego wystąpią z nim Dorota Stalińska, Wiesław Komasa, Anna Karczmarczyk czy Michał Breitenwald. Wyśmienitą muzykę stworzył kompozytor, którego przedstawiać nie trzeba – niezrównany Jerzy Satanowski. „Na czworakach” to komedia otwarta na interpretacyjną niejednoznaczność. Tego opuścić nie można!

Występują: Jerzy Stuhr, Dorota Stalińska, Anna Karczmarczyk, Mateusz Kmiecik, Krystian Łysoń, Wiesław Komasa, Andrzej Glazer, Wojciech Chorąży, Michał Breitenwald
Reżyseria: Jerzy Stuhr
Muzyka: Jerzy Satanowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *