zwlokiW sobotę, 9 stycznia o godz. 20 w Stereo Krogs rozpocznie się noc z punk rockiem. Na scenie pojawią się Zwłoki, Royal Spirit i Szewska Pasja. Wstęp:15/20zł.

ZWŁOKI – W sierpniu 1979 r. we Wrocławiu, z inicjatywy gitarzysty Wiesława “Kubła” Kopaczyńskiego, oraz perkusisty Adama “Kucharza” Zalewskiego powstała kapela o nazwie Zwłoki. Zespół stał się bardziej znany po dołączeniu do składu Cezarego Kamienkowa “Skutera”.

W czasach historycznie burzliwych i przełomowych za sprawą szokującej propozycji w postaci innowacyjnej muzyki połączonej z tekstami autorstwa „Skutera” zespół wypracował sobie status zespołu numeru jeden wśród wrocławskich punkowców.

Legendarne utwory: „Mesjasz”, „Za moimi drzwiami”, „Ciernisty szlak”, „Przyjacielu mój”, „Nasz koniec”, „Zabójcy Kubusia Puchatka” zna każdy szanujący się Załogant. Reaktywowany w 2012 roku zespół Zwłoki z powodzeniem występuje na scenach klubowych i festiwalowych. Każdorazowo udowadnia na czym polega prawdziwy stary Punk Rock.

ROYAL SPIRIT – Royal Spirit jest młodym stażem, punk rockowym zespołem z Łodzi. Skład skrystalizował się w lutym 2014 roku i od samego początku grupę tworzą: Vito – gitara Pix – bas Asłan – bębny Jelon – wokal .

SZEWSKA PASJA – Szewska Pasja w gruncie rzeczy to ciąg dalszy historii Roman Tiko czyli: Lato 2010. Misiek z Drzazgą balują u tego pierwszego w domu, ściągają Harca i po dłuższej imprezie schodzą do garażu trochę pograć.

Mimo iż, kompletnie nie umieją grac, formuje się pierwszy skład zespołu. Po paru tygodniach grania, Harcu przyprowadza Kacpra, który potrafi zaimprowizować jakiekolwiek solówki. Powstaje Roman Tiko(na cześć Daewoo Harca, którym chłopaki wszędzie jeździli), z Miśkiem na perkusji, Harcem na basie i wokalu, Drzazgą na gitarze i wokalu oraz Kacprze, który również gra na gitarze. Pierwsze kawałki, pierwsze koncerty, pierwsze kłótnie, pierwsze próby nagrania materiału. I tak przez 1,5 roku. W wakacje 2012 Harcu opuszcza zespół. Po długim okresie poszukiwań wrzucają na bas Peesa, który nigdy nie trzymał gitary w ręku. Drzazga zaczyna wyć do mikrofonu a wspomaga go przy tym Kacper. Nowy skład przyjmuje nazwę “Szewska Pasja”.a

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
RayWilson_poster
Ray Wilson – Genesis Classic w Wytwórni
Wojtek Justyna TreeOh! wystąpi w Łodzi
Cochise w Iron Horse

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*