zakkW piątek, 3 czerwca o godz. 20 w Wytwórni wystąpi Zakk Wylde. Ceny biletów w przedsprzedaży: 140 – płyta, 170 – siedzące. W dniu: 160 – płyta, 190 – siedzące. Bilety w sprzedaży na: www.shop.metalmind.com.pl; www.ticketpro.pl; www.ebilet.pl; www.eventim.pl oraz w klubie Wytwórnia.

Zakk Wylde, jeden z najlepszych gitarzystów heavy metalowych na świecie, po raz pierwszy zagra w Polsce solowy koncert. 3 czerwca w Łodzi muzyk zaprezentuje materiał ze swojego solowego albumu „Book Of Shadows II”, na który trzeba było czekać aż 20 lat.

Pierwsza część „Book Of Shadows” ukazała się w 1996 roku. Wylde nagrał ją w przerwie pomiędzy pracą a koncertami z Ozzym Osbournem. Następczyni tamtej płyty ma trafić do sprzedaży 8 kwietnia tego roku, a portal RollingStone.com ogłosił ją jednym z najbardziej oczekiwanych metalowych albumów 2016 roku.

Nowy materiał został w całości nagrany i wyprodukowany w domowym studio nagraniowym Wylde’a  – The Black Vatican.

„Book Of Shadows II” pod kątem stylistyki nie będzie odbiegała od swojej poprzedniczki. Akustyczne brzmienie, fortepian, ale i gitary elektryczne znalazły swoje miejsce na krążku.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
farben
PRlive 2010 wkrótce w Łodzi
Agnes-Obel_newsletter_1_8665e1b0f6_70a95be763.jpg
10 faktów o Agnes Obel
DSC07545
Guantanamo Party Program w Koniec Końców
1 Komentarz

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*