TWMRock and roll żyje i ma się świetnie! Możecie się o tym przekonać na własne oczy i uszy już w sobotę, 31 marca w klubie Stereo Krogs. Ściany mocno się zatrzęsą, a parkiet zostanie rozgrzany do czerwoności. Wystąpią królowie scenicznego bałaganu – The Washing Machine oraz mistrzowie muzycznej jatki – Psychocukier.

The Washing Machine to zespół, który choć na scenie działa zaledwie kilka lat, już dorobił się dwóch muzycznych twarzy. Pierwsza – bardziej psychodeliczna i mroczna – ujawnia się, kiedy grają na żywo do niemego filmu Gabinet Doktora Caligari. Drugą – rock and rollową – odnajdziemy na debiutanckiej płycie zespołu, Into the Sun, oraz oczywiście na koncertach, (w tym również zapewne na sobotnim w Stereo Krogs). Podczas najbliższego występu, łódzcy fani Pralek po raz pierwszy będą mogli sprawdzić, jak zespół radzi sobie po zmianie na pozycji gitarzysty i klawiszowca, (na początku roku Mariusza Boczkowskiego zastąpił Adrian Szymajda).

Psychocukier to łódzcy muzyczni weterani. Słyną z niekonwencjonalnych strojów scenicznych, sarkastycznych anegdotek opowiadanych między piosenkami, a przede wszystkim z tego, że w robieniu scenicznego hałasu nie mają sobie równych. Pod koniec ubiegłego roku wydali trzecią płytę, zatytułowaną Królestwo. To jak dotąd najbardziej spójny i interesujący album w dorobku grupy. Muzycy tego tria słyną z niekonwencjonalnych rozwiązań. Czy zaskoczą czymś swoich fanów podczas sobotniego koncertu? Warto się przekonać na własnej skórze.

Zespoły The Washing Machine i Psychocukier wystąpią w najbliższą sobotę, 31 marca  w klubie Stereo Krogs. Start imprezy: 20.00. Wstęp: 5 zł.

/fot. Przemek Sikora, muzyczneobrazki.pl

Zobacz także:

The Washing Machine – Into the Sun (recenzja)

Psychocukier – Królestwo (recenzja)

W ogniu pytań: Sasza Tomaszewski (Psychocukier)

W ogniu pytań: Marcin Awierianow (Psychocukier)

W ogniu pytań: Piotr Połoz (Psychocukier)

W ogniu pytań: Krzysiek Drewniak (The Washing Machine)

W ogniu pytań Łukasz Drewniak (The Washing Machine)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Official
Percival w Wytwórni
Women’s Voices w Wytwórni
closssssss
Closterkeller w Luce

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*