kim_nowak_w_scenografii_20121021_1933121803W sobotę, 30 listopada o godz. 20 w Scenografii rozpocznie się występ projektu Waglewski Fisz Emade. Bilety kosztują: 35 zł studencki w przedsprzedaży,  40 zł normalny w przedsprzedaży,  50 zł w dniu koncertu.

Po pięciu latach powraca projekt Waglewski Fisz Emade. To kolejna współpraca muzyczna na linii ojciec – synowie. To próba znalezienia kompromisu między pokoleniami, między inspiracjami rockowo-jazzowymi, a hip-hopowymi brzmieniami.

Jedno jest pewne, jeśli w studiu nagraniowym spotykają się twórcze umysły rodziny Waglewskich, będzie to muzyka, która śmiało może walczyć o platynę. Płyta „Matka, syn, Bóg” zebrała świetne recenzje. Wojciech Waglewski mówi, że “Tym razem jest to płyta wymyślona wspólnie… zespołowo, ponieważ od czasu poprzedniej płyty będącej jednorazowych projektem, powstał zespół Waglewski Fisz Emade, w związku z tym większa dojrzałość i większa spójność materiału. Po ukończeniu i przesłuchaniu całości, nie mogliśmy oprzeć się wrażeniu, że to najbardziej osobisty, najgłębszy i jednocześnie najprawdziwszy materiał biorąc pod uwagę wszystko to, czego dokonaliśmy do tej pory…”

Zobacz także:

Kim Nowak w Łodzi Kaliskiej (foto)

Kim Nowak w Scengorafii (foto)

Kim Nowak w Jazzdze (foto)

Fisz Emade Tworzywo na LDZ Alternatywa (foto+wideo)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
djap
Drum & Bass Madness Carnival 2015
The Fruitcakes w Konkrecie
polarise
Pola Rise w Formacie

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*