venflonW piątek, 20 października o godz. 19 w Scenografii rozpcoznie się koncert formacji Venflon i Vermis. Bilety: 20 zł przedsprzedaż / 25 zł w dniu koncertu – dostępne w klubie oraz na https://www.biletomat.pl/koncerty/venflon-5727.

Venflon – Ta warszawska formacja zaaplikuje Wam dawkę muzyki, przy której nie będziecie stali obojętnie. Na scenie dają z siebie wszystko, nikomu nieodpuszczają, a wciągnięta w ten wir zabawy publika odpłaca się tym samym. Łączą energię metalu i melodię grunge’u, a śpiewane po polsku teksty zapadają w pamięci słuchaczy. Nazywani są legendą polskiego underground’u, ale szerszej publiczności dali się poznać dopiero podczas 3-ej edycji programu “Must Be The Music. Tylko Muzyka” (doszli do półfinału), występowi w programie “Kuba Wojewódzki” oraz w “Teleexpressie”. Grali na największych polskich scenach tj. Przystanek Woodstock 2015, Ursynalia Festival 2013, 2015, które dzielili z wieloma znanymi artystami: HIM, 3 Doors Down, Napalm Death, Hatebreed, Guano Apes i wielu innych.

Vermis – to zespół gotowy do grania koncertów przed szeroką, co najmniej kilkutysięczną widownią. Mają wszystko, czego potrzeba do sukcesu: świetnego, czującego klimat frontmana, talent muzyczny, są charakterystyczni i dobrze się czują na scenie. Anglojęzyczne teksty dają szansę dotarcia również do zagranicznych odbiorców. Pytanie w tym wypadku powinno brzmieć nie „czy?”, ale „kiedy?”

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
myciaa
MY*CIAA w DOMu
zmz
Zabili mi żółwia w Stereo Krogs
551498_171142486378185_143228739_n
Koncerty w Łodzi – maj 2013

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*