szarakiW sobotę, 21 czerwca o godz. 21 w Stereo Krogs rozpocznie się koncert z udziałem kapel Szaraki, Vendor Of Tomorrow oraz Hatrix. Wstęp wynosi 5 zł.

Vendor Of Tomorrow – (Post Hardcore/Metalcore) – Łódź

Vendor Of Tomorrow to zespół powstały w 2014 roku, grający muzykę z pogranicza Post-Hardcore/Metalcore, czyli pięciu chłopaków, którzy postanowili stworzyć coś nowego w swoim rodzinnym mieście i zaistnieć na dosyć małej Łódzkiej scenie core’owej.

Bartosz Bujak – Wokal
Hubert Wylazłowski – Perkusja
Krzysztof Zygmunt – Gitara
Przemysław Gęsieniec – Gitara
Damian Pręcikowski – Bas

Szaraki – (Space Thrash Metal) – Łódź

Początki istnienia Szaraków sięgają festiwalu w Cieszanowie (2014 r.) kiedy to podczas standardowej konsumpcji “Amareny” rozmowa zeszła na temat grania… Podkwaszony Maciuś i Osrak odkryli że grają na instrumentach i oboje walą konia jak słyszą takie zespoły jak: Acid Drinkers, D.R.I. czy Municipal Waste.. O dziwo po wytrzeźwieniu nadal podobał im się pomysł stworzenia zespołu który podchodziłby do grania zdecydowanie bardziej na luzie niż na spinie. Następnym grajkiem został Morcin któremu granie zaproponował Maciuś i w takim składzie odbyła się pierwsza próba(na której to powstał nawet pierwszy utwór!). Nadal jednak brakowało wokalisty, który nie tylko będzie umiał śpiewać ale będzie też popierdolony jak reszta zespołu. I tutaj pojawił się z pomocą Kagiczny któremu propozycję grania złożył Osrak (w stereo po pijanemu). Dzięki Kagicznemu ostatecznie został obrany kierunek w którym zespół będzie dążyć szerząc spierdolenie społeczne. Najprościej mówiąc zespół powstał dzięki alkoholowi. Zespół dzielił scenę z zespołami takimi jak Rooster i Scream Maker.

Kagiczny – Wokal Główny / Gitara / Operator grabii
Blackie – Bass / Boczny Wokal / Młodszy grabiowy
Rysiek – Perkusja / Boczny Wokal
Marcin – Gitara / Tylny Wokal

HatriX – (Thrash/Heavy Metal) – Częstochowa

Młody i godny uwagi Thrash/Heavy Metalowy zespół powstały we wrześniu 2013 roku, prosto ze świętego miasta. Częstochowski band, który właśnie wydał swój pierwszy krążek pod tytułem ” Deny The Death “. HatriX za każdym razem pokazuje co to znaczy dobry “młyn” pod sceną!!!

Paweł Cieśliński- Lead Guitar/Vocals
Paweł Jakubasz- Rhythm Guitar/Backing Vocals
Piotr Mazur- Bass/Backing Vocals
Bartek Bernacki- Drums

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Popkomm
Trzy łódzkie zespoły zagrają na berlińskim festiwalu Popkomm
staredzwony
Stare Dzwony w Teatrze V6
House Gigs Pogonka: Samoaja

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*