VCHAMPS_PLAKATPrzedstawiciele najbardziej energetycznych brzmień klubowych XXI wieku oraz najlepsi scratch’erzy świata wystąpią 2 kwietnia w Atlas Arenie w Łodzi.

  
Vchamps Mistrzostwa Polski DJ, to organizowane po raz pierwszy, z wielkim rozmachem, wydarzenie dla wszystkich wielbicieli zarówno gramofonu i winyli, jak również wszelkich nowoczesnych technik tworzenia muzyki.

Tego wieczoru na jednej scenie wystąpią:

CRAZE
– najbardziej utytułowany DJ na świecie. Jest uznawany bezsprzecznie za jednego z najlepszych DJ’ów w kategorii scratch: zdobył pierwsze miejsce w USA na DMC Championships w 1998, World ITF Scratch Off Championships w 1998, ITF Western Hemisphere Scratch Off Championships (1998, 1999), Winter Music Conference Scratch Off Champion (1996, 1997, 1998, 1999), East Coast DMC Championships (1997), East Coast Rap Sheet Championships (1996) i Zulu National Championships (1995, ’96). Dodatkowo, Craze zajął drugie miejsce w pierwszych DMC Team Championship wraz z ekipą Allies w 1999 i 2000r.

 
QBERT – Mistrz Świata DMC oraz członek DMC Hall of Fame. W rankingu DJ’ów jest uznawany za najbardziej utalentowanego i mającego największy wpływ muzyka, który zapisał się w historii DJ’ingu. To dzięki Qbertowi gramofon został uznany jako instrument muzyczny.

KID KOALA
– na świecie jest znany i lubiany za swój enigmatyczny styl w turntablizmie, w którym używa niespotykanych połączeń np. kawałków z telewizyjnych programów Charlie Brown, skeczów kabaretowych, głosów kichających ludzi lub czytających menu w języku kantońskim. Przyczynił się do popularyzacji metody grania na gramofonie jak na instrumencie melodycznym, gdzie długą pojedynczą nutę przeciąga się pod igłą przy wykorzystaniu różnych szybkości, kreując w ten sposób różne tonacje. Jest znany z pogodnego usposobienia na koncertach i świetnego poczucia humoru.
 
SINDEN – miksuje dźwięki heavy bass, muzykę rockową i światowe brzmienia. Jest znany głównie z nowatorskiego mieszania stylów w setach DJ’skich, głośnego show radiowego i wybuchowych remixów. Współpracowali z nim: Mike Snow, Jack Splash, Robbie Williams, Basement Jaxx, Bjork, Mujava, Armand van Helden i Mark Ronson. Sinden tworzy uznany i ogromnie popularny duet The Count & Sinden, współpracuje z Herve, popularnym DJ’em i producentem z UK.
 
FEADZ
– jest dzieckiem hip-hopu. Zaczął od scratchowania w latach 90-tych, potem wtopił się w undergroundową muzyczna scenę Paryża – w jej zróżnicowane grupy. Właściwie działa w dwóch kategoriach muzycznych – w rapie i w muzyce elektronicznej. W 2001 roku Feadz wydał swój pierwszy solowy EP «High-B» przez Ellen Allien Bpitch Control, potem jeszcze kolejne trzy. Łącząc oldschoolowe wpływy z futurystyczną muzyką Feadz stworzył popularny projekt Uffie. Razem ze swoim przyjacielem – Mr Oizo wydali «Hot Chick / In Charge» w 2006 roku, niesamowite UFO na scenie zarówno muzyki elektronicznej i hip-hopu.
 
KRUST – jest współzałożycielem brystolskiego Full Cycle Kru (z Roni Size, DJ Die i UV), a o jego przełomowe produkcje zarówno samodzielne jak i we współpracy z Sizem, są znane w świecie drum and bass (jungle). Krust wychował się na hip-hopie i rozpoczął karierę DJ’a w połowie lat 80 w szkołach i klubach. Jego zainteresowania objęły acid house i rave w późnych latach 80. „Wishing on a Star” wyprodukowany z grupą Fresh 4 był hitem na listach przebojów. Krust jest legendą drum’n’bass i bardzo popularnym przedstawicielem tego gatunku w Pols

djc

Mistrzostwa VCHAMPS:
Część I:
Godz.15.00-20.00 – Zmagania finalistów oceniać będzie Jury w składzie Craze, Qbert oraz członkowie Red Bull Music Academy.

Część II:
Pokaz niezwykłych umiejętności czołówki światowego i polskiego DJ’ingu.
O godz. 21.00 rozpocznie się koncert z udziałem mega gwiazd.
Skład: Craze, Qbert, Kid Koala, Sinden, Feadz i Krust gwarantuje zarówno uniesienia dla fascynatów technik DJ’skich jak i szaloną noc dla imprezowych wyjadaczy.
Supportem dla światowej elity będzie śmietanka polskiego clubbingu, absolwenci Red Bull Music Academy: Mr Krime, Good Paul, Kwazar.
Więcej informacji na: www.vchamps.pl.

BILETY NA FINAŁ 2 KWIETNIA:
70 zł przedsprzedaż, 90 zł w dzień imprezy
BILETY PRESTIGE:
100 zł w przedsprzedaży, 120 zł w dzień imprezy

DO NABYCIA: na www.ticketpro.pl, w Atlas Arenie w sklepach MASS i Skylark.

 
Zobacz także:
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Ragnar Ólafsson w TU
IMG_7133
Bielas i Marynarze w DOMu
plasterkultury
Plastry Kultury 2017 – wydarzenie muzyczne roku
1 Komentarz
  • 1 kwietnia 2011 at 17:22

    Przy okazji całego wydarzenia będziemy mieli swoje stoisko przy głównym wejściu. Istnieje więc możliwość odbioru na miejscu zamówionych wcześniej płyt oraz bezpośredniego kontaktu z naszą ofertą. Zapraszamy więc do składania zamówień oraz na nasze stoisko.
    http://www.vinylex.pl

    Pozdrawiam

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*