urszulaW piątek, 6 maja o godz. 20 w Teatrze Rozrywki Lutnia rozpocznie się koncert Urszuli.

Urszuli nie trzeba nikomu przedstawiać. To jedna z najbardziej rozpoznawalnych i docenianych artystek na polskiej scenie muzycznej, na której obecna jest od ponad 30 lat. Ma na koncie takie niezapomniane przeboje jak „Dmuchawce, latawce, wiatr”, „Na sen”, „Rysa na szkle”, „Malinowy król” czy „Konik na biegunach”.  Swój pierwszy album pt. „Urszula” wydała w 1983 roku, a w nagraniach wzięli udział muzycy zespołu Budka Suflera. Piosenki z tej płyty szybko podbiły krajowe listy przebojów, a Dmuchawce… uznane zostały za największy przebój roku 1983. Od tego czasu ukazało się 12 albumów studyjnych Urszuli i wiele z nich pokryło się złotem, platyną i multiplatyną.

W tym roku mija 20 lat od wydania jednego z najważniejszych albumów w karierze Artystki – Białej drogi. Płyta zapewniła Urszuli triumfalny powrót  na polski rynek muzyczny po kilku latach spędzonych za Oceanem. Rockowy materiał mógł być nie lada szokiem dla fanów pamiętających jej hity wylansowane w dekadzie lat osiemdziesiątych, jednak przeboje takie jak „Na sen”, „Niebo dla ciebie”, „Ja płaczę” i „Biała droga” zaprowadziły Urszulę na szczyty list przebojów. Album sprzedał się w nakładzie przekraczającym 300 tys. egzemplarzy.

Już 6 maja w teatrze Lutnia Urszula zabierze swoich fanów w niesamowitą muzyczną podróż – zaprezentuje swoje największe przeboje. Będzie  to idealna okazja do wspólnego śpiewania z publicznością, bo nie da się ukryć, że doskonale znanych przebojów Artystka ma na swoim koncie sporo.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
lonkersee
Lonker See w Pop’n’Art
Soundedit 2019 – Zamilska i Dj No. 107
KaeN w TU

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*